Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?
Kaskoda en iyi fiyat garantisi... Hemen hesaplayın!
splitter
Araç Bedeli:
01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı
referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

En İyi Kasko Fiyatını Bulun!

Adınız Soyadınız
  
E-posta Adresiniz
Doğum Tarihiniz
  
Cep Telefonunuz
  
Aracınızın Plakası


Telefonda teklif almak için hemen arayın
444 24 00

Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?   
        Sigorta, risk gerçekleşmeden önce önlem almaya yönelik bir eylemdir. Bu eylem, hizmeti sunan sigortacı ile hizmetten faydalanan sigortalı arasında imzalanan sözleşme ile belgelenmektedir.

Bir sigorta poliçesinde sigortanın konusu, tarafların isim bilgileri, poliçenin başlangıç ve bitiş tarihleri, ödenecek prim ve teminat tutarları, poliçenin düzenlendiği tarih gibi bilgiler yer alır.

Taraflar arasında bir sigorta sözleşmesi düzenlenmesi ve bu sözleşmenin geçerli bir sözleşme olabilmesi için tarafların; teminat altına alınmak istenen riziko, sigorta konusu, sigorta bedeli, sigorta süresi, sigorta şartları ve prim üzerinde mutabık kalmaları gerekmektedir. Mutabakat sağlandıktan sonra, düzenlenen sigorta poliçesinin yanında; Hazine Müsteşarlığı tarafından tüm sigorta branşları için ayrı ayrı hazırlanmış olan ve sigorta şirketlerinin bunun aksine hareket edemeyecekleri koşulları içeren “genel şartlar” ile, ilgili sigorta şirketinin, ürüne ve bazı durumlara özel uygulamalarını ifade eden “özel şartlar” da sigorta poliçesi ile birlikte sigortalıya verilir.

Tüm bu değişkenlere rağmen, sigorta sorgulama veya bir diğer adıyla poliçe sorgulama, artık çok kolay bir işlem haline gelmiştir. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak, çok kolay bir şekilde online sigorta sorgulama ile primleri ve teminatlarını karşılaştırarak kendiniz için en uygun poliçeyi seçebilirsiniz.

Sigortam.net’ten Sigorta Sorgulama ile Poliçe Alabileceğiniz Sigorta Branşları

- Kasko Sigortası; Kasko sigortası, sigorta yaptırdığınız aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alır.


 

- Zorunlu Trafik Sigortası; Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır.


- Özel Sağlık Sigortası; Sizin ve ailenizin çeşitli sağlık giderlerini karşılayan, daha çabuk ve kaliteli sağlık hizmeti almanızı sağlayan bir sigortadır.


Kimi isteğe bağlı kimi zorunlu tutulan bu sigorta poliçelerinin temel amacı, yaşamımızda meydana gelebilecek risklere karşı önceden güvence almaktır.

Sigortalarınızdan, ihtiyacınız olduğu sırada gerektiği gibi faydalanabilmek için poliçenizin teminatlarının miktarları ve içeriğinin size uygunluğu, varsa muafiyet koşulları, primlerinizin ödeme zamanları ve miktarları, poliçelerinizin başlangıç ve bitiş tarihleri gibi konular hakkında bilgi sahibi olmanızı, ödemelerinizi zamanında yapmaya özen göstermenizi öneririz.

Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için online ya da Sigortam.net ’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bize ulaşın.

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45 fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in 1.6 Milyon mutlu müşterisinden birisiyseniz hemen
hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.

Etiketler:

Bu konuyla ilgili diğer yazılar


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIChemOrbis
Plastik hammadde fiyatları ve alım satım tekliflerini bulabileceğiniz global iş ağı.
Cimri
Tüm ürünlerin fiyatlarını kıyaslayabileceğiniz önde gelen fiyat karşılaştırma sitesi.
Dijimecmua
Dergiler ve diğer basılı yayınları online okuyabileceğiniz dijital dergi platformu.
GittiGidiyor
Türkiye’nin en işlek alışveriş caddesi.
Firaret
Online otel rezervasyonu yapmanızı sağlayan otel rezervasyon platformu.
HangiKredi
Kredi hesaplama ile bankaların ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ürünlerini karşılaştırın.
Hangisi.net
En uygun kredi hangisi? En ucuz cep, adsl, fiber internet tarifelerini karşılaştırın.
HangiMevduat
Mevduat faiz oranları hesaplama ve güncel altın fiyatları ile akıllı yatırım rehberi.
Kariyer.net
İş arayanlar için iş ilanları; eleman arayışı için milyonlarca özgeçmiş burada.
Neredekal.com
Otel yorumları, otel fiyatları bulunan ve tatil tavsiyeleri veren bir seyahat platformudur.
Sigortam.net
Kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında en uygun sigorta
seçenekleri burada.
SteelOrbis
Güncel çelik fiyatları, çelik endeks ve fiyat arşivi, çelik ticareti.
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman
bulmanın en doğru yolu.


En iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada