Seyahat Sigortası | Seyahat Sigortası Başvuru | Sigortam.net
0
 

Müşteri Yorumları 

Mustafa Yavuzyiğit
25-Kasım-2014, Salı

Merhaba, kaskomu Sigortam.net'e yaptırmıştım, yaşamış olduğum kazada aracım pert oldu zor bir sürece girdiğimi düşündüm fakat yanılmışım ...

Devamı

Şükrü Demir - Proje Koordinatörü
24-Kasım-2014, Pazartesi

Merhaba, bana zorunlu trafik sigortası konusunda yardımcı olan Gizem Hanım’a teşekkürlerimi sunmak isterim gerçekten çok ilgilendi. Bunu ...

Devamı
Seyahat Sigortası Nedir ?
Seyahat sigortası hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerde karşılaşabilinecek hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşitidir. Yurtdışı seyahat sigortası, özelikle Avrupa ülkeleri vize işlemlerinin bir önkoşulu olması  nedeniyle (Schengen vizesi) “vize sigortası” olarak da bilinir.
Devamı

Seyahat Sigortası Teminatları Nelerdir ?
Sigorta teminatı, sigorta şirketlerine ve ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle doğru sigorta teminatına sahip bir poliçe seyahatiniz esnasında rahat etmeniz açısından gerekli ve önemlidir. Yurtdışı seyahat sigortasında, sigorta şirketleri tarafından verilen hizmetlerde çeşitli ek maddeler olabilmektedir. Bunun yanı sıra genel bilgi servislerinde sigorta şirketlerinin sundukları hizmetlerde de farklılık bulunabilmektedir.
Devamı

Seyahat Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?
Seyahat sigortası şartları ve tipleri devlet tarafından belirlendiği için standarttır. Teminat süreleri için ise iki seçenek bulunur: kısa süreli ve uzun süreli. Kısa süreli teminat toplamda 100 gün olup, seyahat başına 60 gün ile sınırlıdır. Uzun süreli teminatta toplam süre sınırı yoktur ancak seyahat başına 90 gün ile sınırlıdır. Bu süre sonunda seyahat sigortasının geçerliliği için yurda giriş-çıkış yapılması gerekir.
Devamı

Seyahat Sigortası Kapsamında Sigortalının Yükümlülükleri Nelerdir?

Seyahat sigortası kapsamındaki kişiler, yurtdışında gerçekleşen kaza, hastalık, yaralanma, ölüm gibi durumlarda sigorta şirketine bilgi vermek zorundadırlar. Bu şekilde sigorta şirketi tarafından ilgili sağlık kuruluşu veya diğer mercilere yönlendirilirken, ödeme yapılacak durumlar ve ödeme limitleri hakkında da bilgi sahibi olurlar.

Devamı

Seyahat Sigortası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seyahat sigortası ücretleri öncelikle yaş ve kapsama göre belirlenir. 65 yaş ve altı kişilerin ödemeleri daha az, 65 yaş ve üzeri kişilerin ödemeleri ise daha çok olur. Ancak seyahat sağlık sigortası kısa süreli bir sigorta olduğu için sigorta primleri büyük farklar göstermez.

Devamı


Seyahat Sigortası Rehberi

Seyahat Sigortası Yaptırın Güvenli Yolculukların Tadını Çıkarın!

Sigortam.net'ten teminatlarını inceleyerek en uygun fiyatlarla seyahat si ...
Devamı

Uçakla Seyahat Etmeden Önce Dikkat Edilecekler

Uçağa binmeden önce yapılması gerekenleri sizler için hazırladık. Bunları uygulayarak daha ...
Devamı

Seyahat Sigortanızı Seyahate Çıkmadan Yapın!

Seyahat sigortanızı muhakkak seyahate çıkmadan önce yaptırmalısınız. Aksi halde seyahat sigor ...
Devamı

Seyahate Çıkacaklar Nasıl Bir Seyahat Sigortası Yaptırmalı?

Seyahatte başınıza gelebilecek 15 riski teminata alan seyahat sigortası neleri ...
Devamı

Seyahat Sigortası Haberleri

Anadolu Sigorta ile Seyahatlarinizde Güvencedesiniz!

21-Temmuz-2014, Pazartesi

Anadolu Sigorta müşterilerine yeni sunduğu yurt dışı seyahat sigortası paketiyle yolculukların keyifli geçmesini amaçlıyor.

Devamı

HDI Sigorta ile Güvenli Seyahatin Kapılarını Aralayın!

14-Temmuz-2014, Pazartesi

Sigortam.net'ten seyahat sigortanızı kolayca yaptırın hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinizin güvende olmanın rahatlığıyla keyfini çıkarın. 

Devamı

Aksigorta ile Yurtdışı Tatillerinizde Güvencede Olun!

09-Temmuz-2014, Çarşamba

Tatilinizi huzurlu, keyifli ve güvenli bir şekilde geçirmek sizin elinizde. Seyahat sigortanızı en uygun fiyatlarla yaptırın, tatilinizin tadını çıkarın.

Devamı

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

28-Ocak-2014, Salı

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP Seyahat Sağlık ürünlerine SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nı da ekledi. “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, dil okulu, kurs, üniversite veya değişim programlarıyla eğitim amacıyla yurtdışına giden ve seyahat süresi minimum 6 ay ile 1 yıl olan öğrencileri kapsıyor.

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada