Sıfır Araç Almak İsteyenlere Öneriler | Kasko | Sigortam.net
Kaskoda en iyi fiyat garantisi... Hemen hesaplayın!
splitter
Araç Bedeli:
01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı
referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

En İyi Kasko Fiyatını Bulun!

Adınız Soyadınız
  
E-posta Adresiniz
Doğum Tarihiniz
  
Cep Telefonunuz
  
Aracınızın Plakası


Telefonda teklif almak için hemen arayın
444 24 00

Sıfır Araç Almak İsteyenlere Öneriler   
        Yeni bir araba almaya karar verdiniz ve sıfır olsun istiyorsunuz. Sektördeki uzmanlar da bütçeniz yeterli ise sıfır araç almanızı öneriyorlar. Sıfır araba üretici firma garantisi ile yola çıkacağından, ikinci el araçlara göre daha güvenilir olmasının yanı sıra sıfır bir aracı geçmişi hakkında şüphe duymadan uzun süre konforlu bir şekilde sürebilirsiniz.

 

Sıfır Araç Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 
Sıfır Aracın Markası: Almak istediğiniz aracın markasına ve modeline karar vermediyseniz, hemen galerileri gezmeye başlamak kafa karışıklığı yaratabilir ve tüm modeller arasında bunalabilir ve yanlış yönlendirilebilirsiniz. Bunu önlemek için öncelikle internetten araştırma yapabilir ve en azından kafanızda bir takım öncelikli seçenekler oluşturabilirsiniz. İnternette araç performanslarını ve fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz bir çok web sitesi yer almakta.  
 
Sıfır Aracın Özellikleri: Hangi arabayı alacağınıza karar vermediyseniz şu özelliklere göre seçiminizi yapabilirsiniz:
 
Benzinli mi dizel mi? Dizel otomobillerin satış fiyatları biraz daha fazla olsa da, bir dönem sonra yakıt tasarrufu ile fark kapanabilir. Genel bir ölçü olarak yılda yapacağınız kilometre 10 binin altındaysa benzinli bir araba sizin için daha avantajlı olabilir.
 
Otomatik mi, manuel mi, triptonik vitesli mi? Bu konu kullanım alışkanlığınıza göre belirlenebilir. Otomatik viteslerin daha fazla yakıt tüketimine neden olduğu biliniyor. Bütçenize göre her iki vitesi birden kullanmak istersenzi triptonik vitesi de tercih edebilirsiniz.
Servis ağı yaygın mı? Bazı markaları çok beğenmenize rağmen servis ağının yeterli olmaması size sorun yaratabilir. Servisin yanı sıra yedek parçalarının kolay bulunabilir olması da önemli. 
İkinci el değeri nasıl? Arabayı yatırım olarak görüyorsanız, aklınızdaki markaların 2. el değerlerine mutlaka bakmalısınız. İstediğiniz fiyata kolayca satışını yapabileceğiniz bir marka ve model seçmek daha avantajlıdır. 

Sıfır Aracın Aksesuarlar ve Ek Özellikler: Yeni aracımız hakkında kafanızı en fazla meşgul eden konu aracın fiyatıdır. Araba fiyatlarını araştırırken, istediğiniz aksesuarların ve ek özelliklerin fiyatlarını da öğrenmeyi ihmal etmeyin. Ek özellikler tahmin etmediğiniz maliyetler getirebilir ve bütçenizi zorlayabilir. Bunların yanı sıra yıllık ödeyeceğiniz vergiler ve sigorta bedelleri için de bütçenizi kontrol etmenizde fayda var. Kararınız ve bütçeniz şekillendikçe ödeme şartlarınızı oluşturabilir, kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
 
Test sürüşü: Sıfır bir araba almak için galeriye gittiğinizde mutlaka test sürüşü yapın. Sürüş ve motor hakkında çok bilgili değilseniz yanınızda güvendiğiniz bir tanıdığınızı veya bildiğiniz bir servis yetkilisiniz de götürebilirsiniz. Bu kişiler araçları karşılaştırmanızda yardımcı olabilirler. 
 
Test sürüşünde önerilen bir yöntem de beğendiğiniz model arabayı bir oto kiralama acentesinden kiralayarak, uzun süre kullanım sonucunda ne durumda olacağını deneyimleme imkanı bulmanızdır. Aracınızı garanti süresinin dolmasından sonra da kullanmak istiyorsanız bu yöntem faydalı olabilir. 
 
İşlemler: Sıfır otomobil işlemleri ikinci ellere göre daha kolaydır. Aracı bayiden alıyorsanız sıfır arabaların tüm belgeleri hazırdır. Bayi sizden sadece nüfus kağıdınızı ister ve işlemleri yapar. Aracınızın bedelini ödedikten sonra anahtarını alabilirsiniz.
 
Teslim alırken: Sıfır km aracınızı teslim alırken istediğiniz ekstra özellikler ve aksesuarların mevcut olup olmadığını mutlaka bir kez daha bakın. Bunların yanı sıra elektrik aksamında sorun olup olmadığını anlamak için pencereleri, aynaları, klimayı, farları, iç aydınlatmayı ve elektrikle çalışan diğer tüm parçaları deneyerek kontrol edin. 
 
Ayrıca ruhsatta yazan şasi numarası ve motor numarasını araç üzerinden okuyarak birbirini tutup tutmadığını kontrol edin.
 
Kasko ve trafik sigortaları: Aracınızla ilgili yapılacak resmi işlemler arasında zorunlu trafik sigortası da bulunmaktadır. İşlemlere başlamadan önce trafik sigortasını mutlaka yaptırın. Bu sayede aracınızı teslim alıp trafiğe çıktığınızda bir sorunla karşılaşmazsınız. Bütçenize en uygun ve aracınız için istediğiniz tüm teminatları içeren bir kasko sigortası yaptırmanız, sizi herhangi bir olumsuz durum karşısında korur.
 
Trafik ve kasko sigortalarınızı bir kaç adımda kolayca yaptırmak için Sigortam.net uzmanlarından teklif alabileceğinizi unutmayın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45 fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.


Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in 1.6 Milyon mutlu müşterisinden birisiyseniz hemen
hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.

Etiketler:

Bu konuyla ilgili diğer yazılar


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIChemOrbis
Plastik hammadde fiyatları ve alım satım tekliflerini bulabileceğiniz global iş ağı.
Cimri
Tüm ürünlerin fiyatlarını kıyaslayabileceğiniz önde gelen fiyat karşılaştırma sitesi.
Dijimecmua
Dergiler ve diğer basılı yayınları online okuyabileceğiniz dijital dergi platformu.
GittiGidiyor
Türkiye’nin en işlek alışveriş caddesi.
Firaret
Online otel rezervasyonu yapmanızı sağlayan otel rezervasyon platformu.
HangiKredi
Kredi hesaplama ile bankaların ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ürünlerini karşılaştırın.
Hangisi.net
En uygun kredi hangisi? En ucuz cep, adsl, fiber internet tarifelerini karşılaştırın.
HangiMevduat
Mevduat faiz oranları hesaplama ve güncel altın fiyatları ile akıllı yatırım rehberi.
Kariyer.net
İş arayanlar için iş ilanları; eleman arayışı için milyonlarca özgeçmiş burada.
Neredekal.com
Otel yorumları, otel fiyatları bulunan ve tatil tavsiyeleri veren bir seyahat platformudur.
Sigortam.net
Kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında en uygun sigorta
seçenekleri burada.
SteelOrbis
Güncel çelik fiyatları, çelik endeks ve fiyat arşivi, çelik ticareti.
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman
bulmanın en doğru yolu.


En iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada