En Ucuz Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?
En Uygun Kasko Fiyatları Burada!
Kapat
Trafik sigortası karşınızdakini, kasko sizi korur.
Aracınıza özel, en uygun kasko burada!

En Ucuz Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?


Trafikte seyreden tüm araçlar için yaptırılması zorunlu bir sigorta olan trafik sigortası, herhangi bir kaza anında karşı tarafa veya üçüncü şahıslara verilen zararları temin etmeyi amaçlar. Zorunlu trafik sigortası olmayan araçlar tespit edildiğinde bağlanmakta ve sürücü hakkında cezai işlem yapılmaktadır.
Trafik sigortası fiyatları yılda bir kez belirlenmekte ve Ocak ayında yayınlanmaktadır.Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından yayınlanan bu fiyatlar, aracın kullanım şekli, ticari olup olmadığı, ruhsat sahibi bilgileri, kayıtlı olduğu il ve poliçenin zamanında yenilenip yenilenmediğine göre belirlenmektedir. Fiyatlar illere göre farklılık göstermekte ve hasarsızlık indirimi trafik sigortasında da geçerli olmaktadır. 
 
Yılbaşında belirlenen trafik sigortası fiyatları tüm sigorta şirketlerince kullanılmakta olup, hasar anında karşılanacak olan teminatlar ve limitler sabit olarak belirlenmiştir. Ancak sigorta şirketleri, tüketicilere cazip gelecek ek hizmetler ve teminatlar da sunabilmektedir. Bu nedenle en ucuz trafik sigortası için farklı şirketlerin sundukları paketler ve ödeme koşulları incelenmelidir. 


 

Trafik sigortası yenilenmeden önce internetin getirdiği avantajları kullanarak farklı sigorta şirketlerinin fiyatlarına sadece bir kaç dakikada ulaşıp karşılaştırma yapabilirsiniz. Sizin için en uygun koşullarda ve en ucuz trafik sigortasına online sigorta sorgulama yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. 
 

 

Sigorta, küçük küçük ödenen ancak maddi anlamda büyük yüklerden kurtaran bir güvencedir. En uygun fiyatlardan faydalanmak için sigortalarınızı zamanında yenilemeyi ve indirimlerden faydalanmayı ihmal etmeyin. Sigorta sorgulama ile fiyatlar ve teminatlar arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza en uygun poliçeyi almak için Sigortam.net internet adresinden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bize ulaşın.Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI