Yıllık Hayat Sigortası | Hayat Sigortası Başvuru | Sigortam.net
0
 

Müşteri Yorumları 

Hazar Cengiz - Gemi İnşaa Yüksek Mühendisi
22-Mayıs-2015, Cuma

Yeni aldığım aracıma kasko yaptırmak için bir araştırma yaptım. Sigortam.net'in müşteri memnuniyeti, ürünü tanıtması, müşteriye baskı ya ...

Devamı

Naci Katırcı - Tasarımcı
15-Mayıs-2015, Cuma

Merhaba, banka kredili konutumun sigorta poliçesi; bundan önceki yıllarda banka tarafından emrivaki yoluyla anlaşmalı kuruma yaptırılıyo ...

Devamı

Yıllık hayat sigortası, sigortalının vefatı durumunda ailesinin maddi durumunu güvence altına almak, uğrayacağı maddi kaybı telafi etmek için yaptırılan sigortadır. Bu kişiler poliçeye lehdar olarak yazılır ve riskin gerçekleşmesi durumunda poliçede yer alan tutar lehdarlara ödenir.

Devamı

Yıllık hayat sigortası 18-65 yaş aralığındaki kişiler için geçerlidir. Temel alınan vefat teminatı dışında ek teminatlar da talep edilmesi durumunda primler yaşa, mesleğe, risk durumuna göre değişiklik gösterir.

Devamı

Yıllık hayat sigortası gibi değerli bir güvenceden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınıza uygun olan doğru teminatların seçilmesi çok önemlidir.Yıllık hayat sigortasında ana teminat vefattır. Ancak sigortalı, talebi doğrultusunda poliçesine ek teminatlar da ekletebilir. Kaza sonucu vefat, kaza veya hastalık sonucu sürekli sakatlık, tehlikeli hastalıklar teminatı gibi ek teminatlar bulunur.
Devamı

İntihar, lehdar tarafından öldürülme veya suça teşebbüs, savaş hali, havada yolcu sıfatı dışında bir vasıfla seyahat ederken meydana gelen kaza sonucu vefat gibi durumlar  yıllık hayat sigortası kapsamı dışında kalan hallerdir.
Devamı

Yıllık hayat sigortası prim ödemeleri için vergi indiriminden yararlanılabilir. Yıllık hayat sigortası için ödenen primin, yıllık asgari ücreti geçmemesi koşuluyla, kişinin brüt maaşının %5’i kadar vergi avantajı sağlanabilir. Böylece hayat sigortası prim giderleri önemli ölçüde azaltılabilir.

Devamı


Yıllık Hayat Sigortası Rehberi

Konut Kredisinde Hayat Sigortasını Tüketici Seçecek

Hayat sigortasını konut kredisi çekilen bankadan yaptırma zorunluluğu kaldırılacak. Gü ...
Devamı

Yıllık Hayat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Yıllık hayat sigortası ile bir yıl boyunca başınıza gelebilecek risklere karşı geride bıraktı ...
Devamı

Neden Hayat Sigortası Yaptırılmalıdır?

Hayat sigortası, sigortalının bir yıl süre ile vefat ve sürekli hastalık risklerini güvence altına ...
Devamı

Lehdar (Menfaatdar) Nedir?

Lehdar, sigortadan faydalanan gerçek ya da tüzel kişi veya kişilerdir.
Devamı

Yıllık Hayat Sigortası Haberleri

Hayat Sigortasında Hedef Dijital Nesil Olmalı

31-Temmuz-2014, Perşembe

PwC, sigorta sektörüyle ilgili “Sigorta 2020 - Adımları Hızlandırmak: Dijitalde lider olmanın hızlı yolu” adlı önemli bilgiler içeren bir rapor yayınladı.

Devamı

Hayat Sigortasında Büyüme Yaşanabilir!

24-Mart-2014, Pazartesi

Sigorta sektörü Ocak ayında prim üretimini 2013 yılının Ocak ayına göre %7.4 yükselterek 2 milyar 763 milyon TL’ye çıkardı.

Devamı

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

17-Haziran-2013, Pazartesi

Anadolu Hayat Emeklilik Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olarak kuruluşunun 23. yılını kutladı.
Devamı

Anadolu Hayat Emeklilik'ten Emeklileri Sevindirecek Haber

03-Eylül-2010, Cuma

Anadolu Hayat Emeklilik, yeni Gelir Planı ve Yıllık Gelir Sigortası ürünleri ile emeklilik dönemi için çok farklı düzenli gelir seçenekleri sunuyor!

Devamı

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTIEn iyi kasko fiyatları burada Reviewed by En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada En iyi kasko fiyatları burada Rating: 5 En iyi kasko fiyatları burada