0 Faizli Araba Kampanyaları 2021

2021 yılında 0 faizli araba kampanyaları sunan markalar FIAT, Honda, Jeep, KIA, OPEL, Peugeot gibi çokça tercih edilen markalardan oluştu. Bu markalar farklı araç modelleri için ise 50 bin TL’den başlayan ve 150 bin TL’ye kadar yükselen araç kredilerini sıfır faiz ile sunuyorlar.

FIAT 0 Faizli Araba Kampanyası

Fıat markası, 500L modeline yönelik özel ödeme çeşitlerini açıklayarak, 2021 için 0 faizli araba kampanyasını gündemine taşıdı. Bu kampanya kapsamında, 500L serisinde yer alan Cross Plus araba versiyonu 71 bin TL indirimli olarak sahip olunurken, indirim ile şekillenen 183.100 TL’lik fiyatı karşılamak için sıfır faizli kredi kullanımı yapılabilecek.

Bu araç modelinin alımında 0 faizli krediden yararlanmak için ise Fıat markasının satış bayilerinden araç alım talebini gerçekleştirmek ve anlaşmalı finans kuruluşundan krediyi talep etmek gerekiyor.

Fıat markası aynı zamanda Practico, Doblo ve Fiorino araba modelleri için 100 bin TL limitli ve 12 ay vadeli, 0 faiz uygulaması bulunan araç kredisini sunacak. Bu kredi kullanım seçeneği ile avantajlı koşullarda sıfır araç alımı sunuyor.

Honda 0 Faizli Araba Kampanyası

Honda özel kampanyası kapsamında Honda Civic Sedan, HR-V modellerinde 70 bin TL’den 90 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanını sunuyor. Bu kapsamda bu model araç alımlarında maksimum 90 bin TL kredi sıfır faiz ile verilirken 15 ay vade imkanı sağlanıyor.

Marka tarafından yapılan açıklamaya göre, Civic Sedan modellerinde 90 bin TL olarak sıfır faiz ile sunulan kredi, HR-V araç modelleri için 70 bin TL ve yine 0 faizli modelde sunuluyor. Her iki kredi biçiminde de 15 ay vade imkanı veriliyor.

JEEP 0 Faizli Araba Kampanyası

Jeep ailesinin belirli modelleri de yine 2021 yılında 0 faizli araba kampanyasına dahil edilen seçenekler oldu. Jeep araç modelleri yapılan indirimler kapsamında artık 232 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bu fiyat değerine sahip olan Jeep araç modellerinin alımında ise 100 bin TL’lik kısım için kredi kullanma avantajı veriliyor. Markanın açıklamasına göre Jeep Renegade ve Compass araç modellerinde 100 bin TL kredi, 12 ay vade ve 0 faiz seçeneği ile sunuluyor. Bu satış modelinden yararlanmak için ise Jeep satış bayilerinden bu iki modele ait araç alımlarının talep edilmesi ve anlaşmalı finans şirketi kredisinin tanımlanması gerekir.

KIA 0 Faizli Araba Kampanyası

KIA markası 2021 senesinde 0 faizli araba kampanyası sunana diğer bir marka olarak adını duyurdu. KIA C SUV modeli Sportage’da 100 bin TL kredi sunacağını ve sıfır faizin yanında ise 12 ay vade imkanı tanımlayacağını belirtti.

Diğer yandan markanın XCeed araç modelinde de 100 bin TL kredi sıfır faizli ve 12 ay vadeli seçenek ile talep edilebiliyor. Diğer yandan bir alt model olan KIA Ceed ve Picanto, Rio, Stonic araç modelleri için ise anlaşmalı finans şirketi aracılığı ile KIA tarafından 50 bin TL kredi 0 faizli olarak verilirken 18 ay vade imkanı sunuluyor.

KIA markasının çıkarmış olduğu hafif ticari araç modellerinden olan Bongo araç tipinde ise yine 50 bin TL üst limitli kredi sıfır faiz imkanı ve 12 ay taksit seçeneği ile sunuluyor. Bu kapsamda KIA markası 2021 yılında farklı segmentteki birçok model araç alımında 0 faizli araba kampanyası için startı verdi.

OPEL 0 Faizli Araba Kampanyası

Herkes tarafından çok tercih edilen Alman markası OPEL, 2021 yılında 0 faizli araba kampanyası sunan markalar arasında yer alıyor. Marka, Crossland modelinin satışlarında 216.900 TL’den başlayan fiyat rakamını açıkladı. Bu modele özel olarak ise 150 bin TL krediyi 12 ay vade seçeneği ve 0 faiz oranı ile vereceğini belirtti. Diğer yandan ödeme açısından kolaylık sunmak için kredi devam ederken ek 2 ay ödeme taksitini uzatma ve aylık ödemleri 500 TL değerine çekme fırsatı da sunuyor.

Diğer yandan OPEL markasının C SUV modeli olan Grandland X araç seçeneği için ise 150 bin TL kredi, 12 ay vade kapsamında sıfır faizli şekilde kullanılıyor. Yapılan son açıklamalar kapsamında ise OPEL Corsa modellerinde 75 bin TL kredinin sıfır faiz üzerinden 12 ay vadeli şekilde şube satışları kapsamında sunulacağı ifade edildi.

2021 yılında birden fazla segment için sıfır faizli araç kampanyasını sunan OPEL, Insignia modelini de kampanyaya dahil etti. Bu kapsamda İnsignia araç modelini satın almak isteyenler 150 bin TL araç kredisini sıfır faizli şekilde 12 ay vade kapsamında kullanacaklar. Bu araç modelinin sıfır satış fiyatı ise 448 bin TL’den başlıyor.

Peugeot 0 Faizli Araba Kampanyası

Peugeot sıfır faizli araba kampanyası kapsamında tüm modellerinin satışlarında 0 faizli kredi sunması ile dikkat çekiyor. Kredilerin limitleri ise araçların satış fiyatlarına göre değişiyor. Net açıklamalara göre, markanın SUV modeli olarak bilinene 3008 modelinde, 150 bin TL limitli kredi %0 faiz ile 12 ay vade seçeneğinde kullanılıyor.

Yedi kişilik bir oturma kapasitesinin yanında dikkat çeken sportif dış tasarıma sahip olan SUV 5008 modeli için ise Peugeot tarafından 120 bin TL’lik kredisi sıfır faizli olarak, 24 ay vade seçeneği kapsamında veriliyor.

Buna ek olarak Fransız firma tarafından üretilen bir diğer SUV modeli 2008’de ise 100 bin TL kredi %0 faiz ile 12 ay vadeli modelde kullanılıyor. Son olarak ise hafif ticari tasarımlar arasında yer alan Peugeot Rifter kampanyalı fiyatı üzerinden 100 bin TL kredi sıfır faizli şekilde kullanılarak, 12 ay vadeli ödeme seçeneği üzerinden alınıyor.

Müşteri Yorumları