12 Yaş 12 Yıl 12 Soru | Sigortam.net 12 Yaşında
444 24 00
7/24 Yanınızdayız
 
 
 

Sigortam.net’in 12. Yasina Özel 12 Soru 12 Ödül

 
Sigortam.net 12. yasini hediye yagmuru ile kutluyor!

Sigortam.net 12 Yas 12 Soru 12 Ödül kampanyasi ile 8 Mayis’tan itibaren 12 gün boyunca her gün Facebook sayfasindan sorulacak sorularla ödül dagitiyor!

Sigortam.net Facebook sayfasindan 12 gün boyunca her gün Sigortam.net hakkinda bir soru yayinlanacak. Günün sorusuna dogru cevap verenler arasinda yapilacak çekilisle, her günün kazanani belirlenecek. 12 gün boyunca, Sigortam.net takipçileri birbirinden güzel hediyeler kazanacak.

Kampanyaya katilmak için Sigortam.net’in Facebook sayfasini ziyaret edin.

www.facebook.com/Sigortamnet

Sigortam.net 12 Soru 12 Ödül Kampanyasi Kazananlari Belli Oldu!
 
Kazanan yarismacilarimizin en geç 29 Mayis Çarsamba günü saat 00:00’a kadar iletisim bilgilerini Sigortam.net Facebook hesabina mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Iletisim bilgilerini belirtilen tarihe kadar göndermeyen yarismacilarimizin ödül haklari yedek yarismacilarimiza devredilecektir. Gerçek adi ile Facebook hesap adi ayni olmayan katilimcilar ödül haklarini kaybedeceklerdir.

Kampanya kurallari çerçevesinde sorulari soruldugu gün, dogru ve kampanya kurallarina uygun cevaplayan katilimcilarimiz arasindan kura yolu ile çekilisimiz gerçeklestirilmistir.

Kazananlar Listesi

1.Gün: Nurcan Akçay
2.Gün: Veli Aydemir
3.Gün: Reyhan Çetinkaya
4.Gün: Ferhat Altan
5.Gün: Mehmet Tügdür
6.Gün: Sema Ayyildiz Güney
7.Gün: Gamze Haseki Özdemir
8.Gün: Füsun Can
9.Gün: Mehmet Filizcan
10.Gün: Nihal Can
11.Gün: Muhsin Sahin
12.Gün: Gökhan Çavusoglu

Kampanya Kurallari:


1. Kampanya baslangiç tarihi 08 Mayis 2013’tür.

2. 08 Mayis tarihinden itibaren Sigortam.net’in Facebook sayfasinda 12 gün boyunca her gün bir soru sorulacaktir.

3. Her gün günün sorusunu dogru cevaplayanlar içerisinden kura ile belirlenecek bir kisi ödül almaya hak kazanacaktir.

4. Kampanya dahilinde günün sorusu hergün sabah 10:00'da yayinlanacaktir. Her gün günün sorusunu cevaplamak için son saat 00:00’dir. Bu saatten sonra verilecek cevaplar geçersiz sayilacaktir.

5. Kampanya sorulari www.facebook.com/Sigortamnet internet adresinde yayinlanacaktir ve sadece bu adres üzerinden ilgili sorunun altina yorum olarak verilen cevaplar geçerli olacaktir.

6. Hediye almaya hak kazanan kisinin Facebook kullanici adi ile teslimat bilgilerinde yer alan adi (gerçek adi) ayni olmalidir. Aksi takdirde hediye alma hakkini kaybedecektir. Yeni kazanani belirlemek için tekrar kura çekilecektir.

7. Her katilimci sadece bir kez ödül kazanma hakkina sahiptir.
?
8. Hediyeler 27 Mayis itibariyle kargoya verilecektir.

9. Kampanyamizdan ödül kazanan takipçimiz haklarini baskasina devredemez.

10. Kazanan kisiye kendi Facebook hesabi üzerinden mesaj yolu ile ulasilacaktir ve vermis oldugu iletisim bilgileri üzerinden kendisine hediye gönderimi yapilacaktir.

11. Sigortam.net 12 Soru 12 Ödül kampanyasi boyunca, kampanya sonuçlarini olumsuz yönde etkileyecek sekilde haksiz yollardan kazanç elde edilen islemleri tespit etmesi durumunda, katilimcinin o güne kadarki bütüm katilim verilerini hiçbir uyari yapmadan iptal etme hakkina sahiptir. Bu kisiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapilan incelemeler sonucunda kurallara aykiri bir islem ya da davranisi tespit edilmesi halinde, katilimcinin bütün katilim verileri silinecek ve ödül kazanma hakki ortadan kalkacaktir.
?
12. Yarismaya katilanlar bu sartlari pesinen kabul etmis sayilirlar

 
36.801 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X