12 Yaş 12 Yıl 12 Soru | Sigortam.net 12 Yaşında
444 24 00
7/24 Yanınızdayız
 
 
 

Sigortam.net’in 12. Yaşına Özel 12 Soru 12 Ödül

 
Sigortam.net 12. yaşını hediye yağmuru ile kutluyor!

Sigortam.net 12 Yaş 12 Soru 12 Ödül kampanyası ile 8 Mayıs’tan itibaren 12 gün boyunca her gün Facebook sayfasından sorulacak sorularla ödül dağıtıyor!

Sigortam.net Facebook sayfasından 12 gün boyunca her gün Sigortam.net hakkında bir soru yayınlanacak. Günün sorusuna doğru cevap verenler arasında yapılacak çekilişle, her günün kazananı belirlenecek. 12 gün boyunca, Sigortam.net takipçileri birbirinden güzel hediyeler kazanacak.

Kampanyaya katılmak için Sigortam.net’in Facebook sayfasını ziyaret edin.

www.facebook.com/Sigortamnet

Sigortam.net 12 Soru 12 Ödül Kampanyası Kazananları Belli Oldu!
 
Kazanan yarışmacılarımızın en geç 29 Mayıs Çarşamba günü saat 00:00’a kadar iletişim bilgilerini Sigortam.net Facebook hesabına mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. İletişim bilgilerini belirtilen tarihe kadar göndermeyen yarışmacılarımızın ödül hakları yedek yarışmacılarımıza devredilecektir. Gerçek adı ile Facebook hesap adı aynı olmayan katılımcılar ödül haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya kuralları çerçevesinde soruları sorulduğu gün, doğru ve kampanya kurallarına uygun cevaplayan katılımcılarımız arasından kura yolu ile çekilişimiz gerçekleştirilmiştir.

Kazananlar Listesi

1.Gün: Nurcan Akçay
2.Gün: Veli Aydemir
3.Gün: Reyhan Çetinkaya
4.Gün: Ferhat Altan
5.Gün: Mehmet Tüğdür
6.Gün: Sema Ayyıldız Güney
7.Gün: Gamze Haseki Özdemir
8.Gün: Füsun Can
9.Gün: Mehmet Filizcan
10.Gün: Nihal Can
11.Gün: Muhsin Şahin
12.Gün: Gökhan Çavuşoğlu

Kampanya Kuralları:

1. Kampanya başlangıç tarihi 08 Mayıs 2013’tür.

2. 08 Mayıs tarihinden itibaren Sigortam.net’in Facebook sayfasında 12 gün boyunca her gün bir soru sorulacaktır.

3. Her gün günün sorusunu doğru cevaplayanlar içerisinden kura ile belirlenecek bir kişi ödül almaya hak kazanacaktır.

4. Kampanya dahilinde günün sorusu hergün sabah 10:00'da yayınlanacaktır. Her gün günün sorusunu cevaplamak için son saat 00:00’dır. Bu saatten sonra verilecek cevaplar geçersiz sayılacaktır.

5. Kampanya soruları www.facebook.com/Sigortamnet internet adresinde yayınlanacaktır ve sadece bu adres üzerinden ilgili sorunun altına yorum olarak verilen cevaplar geçerli olacaktır.

6. Hediye almaya hak kazanan kişinin Facebook kullanıcı adı ile teslimat bilgilerinde yer alan adı (gerçek adı) aynı olmalıdır. Aksi takdirde hediye alma hakkını kaybedecektir. Yeni kazananı belirlemek için tekrar kura çekilecektir.

7. Her katılımcı sadece bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir.

8. Hediyeler 27 Mayıs itibariyle kargoya verilecektir.

9. Kampanyamızdan ödül kazanan takipçimiz haklarını başkasına devredemez.

10. Kazanan kişiye kendi Facebook hesabı üzerinden mesaj yolu ile ulaşılacaktır ve vermiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kendisine hediye gönderimi yapılacaktır.

11. Sigortam.net 12 Soru 12 Ödül kampanyası boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütüm katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

12. Yarışmaya katılanlar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar

 
50.037 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X