444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 2 Milyon Mutlu Müşteriyi Aştı!

03 Ekim 2014

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri olan ve 2001 yılında kurulan Sigortam.net, 13 yıldır en kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmaya devam ediyor. Sigortam.net, 2 milyondan fazla mutlu müşteriye sahip.

Türkiye’nin en büyük ve en iyi 20 sigorta şirketi ile anlaşmalı olan Sigortam.net, tarafsız bir şekilde müşterilerinin en uygun sigortaya yani en iyi güvenceye ulaşmasını sağlıyor. 300’den fazla çalışanıyla hem online olarak hem de telefonda 7/24 sigorta satışı sunuyor.

Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisi ile online hizmet alanların sayısı 2 milyonu aştı. Kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında “En İyi Fiyat Garantisi” hizmetini sadece Sigortam.net’ten veriyor. Hatta aynı şartlardaki bir poliçeyi aynı zaman diliminde başka bir yerde bulmanız durumunda Sigortam.net aradaki fiyat farkını size ödüyor. Konu ile ilgili detaylı bilgi için “Sigorta’da En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!” yazımızı inceleyin.

Sigortam.net sadece poliçe satımında değil sonrasında da yanınızda oluyor. Hasar durumunda ya da herhangi bir sorunuzda Sigortam.net uzman ekibiyle 7/24 sorununuza en hızlı şekilde çözüyor.

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve en iyi hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen sigorta sorgulama yapabilir ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattını arayarak 7/24 sigortanızı satın alabilirsiniz.

  


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 13. Yaşını Kutluyor!

06 Haziran 2014 Cuma

Türkiye’de ilk online, mobil ve telefondan sigorta karşılaştırması ve satışı sunan Sigortam.net bu yıl 13. yaşını kutluyor.

Sigortam.net'e Kadir İnanır Gibi Bakın!

15 Eylül 2014 Pazartesi

sigortam.net, kadir i̇nanır, keçi, sigorta, en iyi fiyat garantisi reklamıyla herkesi “sigortam.net’e iyi bakmaya” davet ediyor.

Sigortam.net'ten En İyi Fiyat Garantisi

30 Eylül 2014 Salı

Sigortam.net sigortada en iyi fiyat garantisi sunuyor. Öyle ki başka bir yerden aynı poliçeyi daha ucuza bulanlara aradaki fiyat farkını iade ediyor.