Sigortam.net 2 Milyon Mutlu Müşteriyi Aştı!

2 Milyon Mutlu Müşteriyi AştıTürkiye’nin ilk online sigorta brokeri olan ve 2001 yılında kurulan Sigortam.net, 13 yıldır en kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmaya devam ediyor. Sigortam.net, 2 milyondan fazla mutlu müşteriye sahip.

Türkiye’nin en büyük ve en iyi 20 sigorta şirketi ile anlaşmalı olan Sigortam.net, tarafsız bir şekilde müşterilerinin en uygun sigortaya yani en iyi güvenceye ulaşmasını sağlıyor. 300’den fazla çalışanıyla hem online olarak hem de telefonda 7/24 sigorta satışı sunuyor.

Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisi ile online hizmet alanların sayısı 2 milyonu aştı. Kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında “En İyi Fiyat Garantisi” hizmetini sadece Sigortam.net’ten veriyor. Hatta aynı şartlardaki bir poliçeyi aynı zaman diliminde başka bir yerde bulmanız durumunda Sigortam.net aradaki fiyat farkını size ödüyor. Konu ile ilgili detaylı bilgi için “Sigorta’da En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!” yazımızı inceleyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net sadece poliçe satımında değil sonrasında da yanınızda oluyor. Hasar durumunda ya da herhangi bir sorunuzda Sigortam.net uzman ekibiyle 7/24 sorununuza en hızlı şekilde çözüyor.

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve en iyi hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen sigorta sorgulama yapabilir ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattını arayarak 7/24 sigortanızı satın alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL