Sağlık Sigortalarında İlk Ay Sigortam.net’ten Hediye

Tıp Bayramı’na özel, tüm sağlık çalışanlarımıza sağlık sigortalarının ilk ayı Sigortam.net’ten hediye!

Hemen bizi arayın, anlaşmalı sigorta şirketlerimizin onlarca teklifini birlikte değerlendirip sizin için en uygun olanını, en iyi fiyat garantisiyle alın!

Acele edin! Bu fırsat sadece 11-15 Mart tarihleri arasında geçerli.

Hemen ara: 0216 229 77 78

1- Kampanya, 11-15 Mart tarihinde alınan sigortalar için geçerlidir. 0216 229 77 78 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak yatarak+ayakta teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Özel Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerlidir.
2- Kampanya kapsamında 1 yıllık sigorta bedelinin ilk ayı iade edilecektir. Örneğin; toplam tutarı 1.500 TL olan bir poliçenin bedeli 12’ye bölünüp 1 aylık tutar olan 125 TL iade edilir. İade edilecek maksimum tutar her bir poliçe için 200 TL’dir.
3- Kampanyadan mesleği doktor veya sağlık sektörü çalışanı olan herkes yararlanabilir (Emekli doktor, hemşire, hasta bakıcı, eczacı vb.) Aynı zamanda birinci derece yakınları da kampanyadan yararlanabilir.
4- Katılım talebinin onaylanması için, 24 saat içinde meslek kimliği fotoğrafının Sigortam.net Whatsapp hattına (0549 813 26 14) gönderilmesi gereklidir.
5- İndirim tutarı, poliçenin düzenlendiği ayın son iş günü satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade edilecektir.
6- Kampanyadan yararlanılarak alınan poliçelerin 150 gün içinde iptal edilmesi durumunda indirim tutarı geri alınır.
7- Bu kampanya, Sigortam.net’in farklı kampanyaları ile birleştirilemez.
8- Sigortam.net gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL