Bülteni düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
Bültenlerimizin size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
 
Sigortam.net
  Değerli Müşterimiz,

Önümüz yılbaşı, yılbaşı gecesine özel hazırlıklar şimdiden başladı. Kimimiz evde sevdiklerimizle, kimimiz dışarıda bol eğlence ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. Bu ay sizler için birbirinden yaratıcı yılbaşı hediyeleri önerileri hazırladık, kutlamalar sırasında sevdiklerinizi şaşırtmak elinizde.

Yeni yıl yeni umutlarla ve güzelliklerle geliyor. Yeni yılı daha huzurlu geçirmeniz için birkaç tüyoyu da bu ayki bültenimize ekledik. Her ay olduğu gibi aracınız ve sizin için faydalı konular da yine Aralık Ayı bültenimizde.

Keyifli okumalar dileriz.
  Araç Kasko Sorgulama  
 
  Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar
         
 
  Yılbaşı Hediyeleri   Yaratıcı Yılbaşı Hediyeleri Sigortalarınızı Yaptırın
Yeni Yıl Gelmeden Sigortalarınızı Yaptırın!
 
  Gerek aile arasında gerek arkadaşlarınız için yıllardır aynı türde hediyeler almaktan sıkıldıysanız, yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Devamı için tıklayın. Yeni yılda hem mutluluğunuza hem de bütçenize yatırım yapmak için sigortalarınızı yaptırmayı ve yenilemeyi ihmal etmeyin. Devamı için tıklayın.
  Otomobil Sağlık
         
   
  Benzin Tasarruf   İlaç Kullanımı   İlaç Kullanımına Dikkat!
Benzinden Tasarruf Etme Yolları
   
  Benzin fiyatlarının yüksekliği nedeniyle ülkemizde benzin kullanımı hep en korkutucu ve dikkat edilmesi gereken konuların başında olmuştur. Devamı için tıklayın. Yanlış ilaç kullanımı, hem mevcut hastalığın iyileşmesini engelliyor, hem de yeni hastalıklara neden oluyor. Devamı için tıklayın.
  Bizi takip edin   sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
       
 
  Arakadaşına öner