Sigortam.net
Deprem olmadan önleminizi alın
  Değerli Müşterimiz,

Geçtiğimiz günlerde yaşanan deprem ve terör olayları nedeniyle ülkece buruk bir Kurban Bayramı geçirdik. Doğal afetler yaşandıktan sonra yaraları sarmanın ne kadar zor olduğuna hep birlikte şahit olduk. Deprem olmadan önlemlerinizi bugünden almanızı tavsiye ediyoruz. Kasım ayı bültenimizde depreme karşı alınacak önlemler ve öneriler konusuna ağırlık verdik. Ayrıca aracınız ve sağlığınız için ilginizi çekecek konular yine Kasım bültemizde.

Keyifli okumalar dileriz.
 
  Araç Kasko Sorgulama  
 
Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar
   
   
  Deprem olmadan önleminizi alın   Deprem Teminatı  
Deprem Olmadan Önleminizi Alın! Sigortalarınızda Deprem Teminatı Var mı?
     
  Resmi bilgilere göre ülkemizde doğal afetler nedeniyle binalarda meydana gelen yapısal hasarların 3'te 2'si deprem sonucu oluşmaktadır. Devamı için tıklayın.
Deprem önceden tahmin edilemiyor. Bu nedenle kalıcı deprem önlemleri almak hem can hem de mal güvenliğimiz için hayati önem taşıyor.
Devamı için tıklayın.
Otomobil Sağlık
     
   
  Lastik Ömrü   Lastiğinizin Uzun Ömürlü Olması için Öneriler Hazır Gıda  
Hazır Gıdalar Sağlığımızı Tehdit mi Ediyor?
     
Dünya çapında sağlıklı beslenme konusunda hassaslık ve bilinçlenme arttıkça organik gıdalara daha fazla yönelme ortaya çıktı. Devamı için tıklayın.
Arabanızla ilgili masrafları azaltmak ve lastiklerinizi daha uzun süre kullanmak için tavsiyelerimize göz atmanızı öneriyoruz. Devamı için tıklayın.

 
  Bizi takip edin    
sigortam@sigortam.net
444 24 00
     
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI