Bülteni düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
Bültenlerimizin size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.

 

       
                       
  sigortam.net    
   

Aylık Bülten
Mart 2012

 
       

SAĞLIK

 

TRAFİK

 

KASKO

 
   
online_kasko_sorgulamak.jpg  
   
   
  Değerli Müşterimiz,

Bu ay size Sigortam.net'teki gelişmeleri duyurmak istedik. Kasko ve trafik sigortası hesaplama adımlarımızı sizler için yeniledik, böylece 2-3 dakikada en ekonomik otomobil sigortası teklifine çok daha kolayca ulaşabilir, %45'e varan fiyat avantajıyla anında satın alabilirsiniz. Kasko poliçenizi alırken dikkat etmeniz gereken noktalar konusundaki yazımızı da mutlaka okuyun. Mart ayı bülteninde ilginizi çekeceği düşündüğümüz diğer konular ise; Teknolojinin yeni oyuncakları tablet bilgisayarlar ve çağımızın en tehlikeli hastalığı ile kanserde erken teşhisin önemi.

Keyifli okumalar dileriz.

 
   
Kasko'da %45'e varan fiyat avantajlarından yararlanmak için Hemen Teklif Al    >
 
   
Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar  
     
     
online_kasko_sorgulama.jpg   Kasko Karşılaştırması Yapmak Artık Daha da Kolay! ipadsiyah_(2).jpg   TabletPC ile Teknoloji Parmaklarınızın Ucunda!  
     
Türkiye'de 11 yıldır internet üzerinden sigorta karşılaştırma ve sigorta satış hizmeti sunan Sigortam.net'te, sigorta sorgulama artık daha da kolay. Devamı için tıklayın.
 
Tablet bilgisayarlar son yıllarda hayatımızı kolaylaştıran ve teknoloji bakımından her geçen gün bir üst seviyeye çıkan bir ürün grubu haline geldi. Devamı için tıklayın.

 
 
Otomobil Sağlık  
     
     
police_alirken_dikkat.jpg   Kasko Poliçesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? erken_teshis.jpg   Erken Teşhis: Kanserde Hayat Kurtarır  
     
Hasar durumunda çıkacak masraflarla karşılaştırıldığında kasko yaptırmak çoğu zaman çok daha ekonomiktir. Devamı için tıklayın.

 
Özel sağlık sigortası ile düzenli kontrol yaptırma imkanına ve potansiyel tehlikelere karşı önlem alma imkanı bulursunuz. Devamı için tıklayın
 
 
Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın  
    sigortam@sigortam.net   
  444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
   
  facebook.com/sigortam.net   friendfeed.com/sigortam.net  
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS  
     
   
arkadaşıma gönder