Sigortam.net   Aylık Bülten
Ocak 2012
Yarı yıl
   
Yarıyıl Tatili için Etkinlik Alternatifleri

Değerli Müşterimiz,

Kış geldi, kar kapımızı çoktan çaldı bile. Kışın en güzel zamanı yarıyıl tatili geldi çattı. Bu ay sizler için yarıyıl tatilinde yapılabilecekler ve soğuklarda yakıt masraflarını nasıl azaltabileceğinize dair öneriler hazırladık. Her ay olduğu gibi aracınız ve sizin için faydalı konular da yine Ocak Ayı bültenimizde.

Keyifli okumalar dileriz.

 
En iyi kasko sigortası fiyatı alternatifleri Sigortam.net'te Hemen Karşılaştır >
Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar  
   
 
Yarı yıl   Yarıyıl Tatili için Etkinlik Alternatifleri Yakıt gideri   Kışın Yakıt Giderlerini Nasıl Azaltabiliriz?
   
Bu yıl da okulun ilk yarısı bitti ve sömestr tatili geldi. Size yardımcı olmak amacıyla yarıyıl tatili için yapılabilecek etkinlik alternatiflerini bir araya getirelim istedik. Devamı için tıklayın. Kışın alacağımız tedbirler ile ısınma masraflarında %50'ye varan tasarruf sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? İsterseniz bu kısa ve uzun vadeli tedbirlere bir göz atalım. Devamı için tıklayın.
Sağlık
Otomobil
   
   
Kar lastiği   Neden Kar Lastiği Kullanmalıyız? Masa başı   Masa Başı Çalışanlara Öneriler
   
Ülkemizde yaz lastiklerinden kış lastiklerine geçme oranı düşük olsa da, sürüş güvenliği açısından bu konunun atlanmaması önemlidir. Devamı için tıklayın. Siz de bir masa başı çalışanı mısınız? Gün içinde sabit durup, yeteri kadar vücut hareketi yapamamak çeşitli sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Devamı için tıklayın.
    sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
  facebook.com/sigortam.net   friendfeed.com/sigortam.net
 
  twitter.com/sigortam.net   RSS