Aylık Bülten
Şubat 2012
 
       
SAĞLIK  
TRAFİK  
KASKO  
   
İkinci El Oto Almanın İncelikleri  
   
 
   
İkinci El Oto Almanın İncelikleri

Değerli Müşterimiz,

Kış bütün yoğunluğu ile devam ederken, pek çok sektör için işler de en yoğun döneminde. Bu kadar yoğunluk içinde hafızamızın bize küçük oyunlar oynadığı ve çok basit şeyleri bile hatırlayamadığımız oluyor. Hafızanın bu küçük oyunlarının önüne geçebilmek için yapabileceklerinizi bu sayımızda sizin için bir araya getirdik. 2. el araç almak isteyenler ve araçları için doğru yakıt türünün hangisi olduğunu öğrenmek isteyenler için de iki ayrı makalemiz sizi bekliyor.

Her ne kadar kışın en soğuk günlerini yaşıyor olsak da baharı karşılamaya da az bir zamanımız kaldı. Sigarayı bırakarak, baharda yenilenen doğa gibi kendinizi yenilemeniz ve daha sağlıklı bir geleceğe uzanmanız için size küçük bir rehber hazırladık.

Keyifli okumalar dileriz.

 
   
Hemen Teklif Al >
 
   
Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar  
     
     
İkinci El Oto Almanın İncelikleri   İkinci El Oto Almanın İncelikleri Hafızayı Güçlendirme Yolları   Hafızayı
Güçlendirme Yolları
 
     
kinci el bir otomobil almaya kara verdiniz. Hangi konulara dikkat etmelisiniz, nelere öncelik vermelisiniz hatırlamak için yazımızı okuyun. Devamı için tıklayın.
 
Gerek aile arasında gerek arkadaşlarınız için yıllardır aynı türde hediyeler almaktan sıkıldıysanız, yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Devamı için tıklayın.
 
 
Otomobil Sağlık  
     
     
Doğru Yakıt Seçimi  Nasıl Yapılır?   Doğru Yakıt Seçimi
Nasıl Yapılır?
Sigarayı Bırakmak İçin Yapabileceklerinizi Biliyor musunuz?   Sigarayı Bırakmak için Yapabileceklerinizi Biliyor musunuz?  
     
Araç alırken marka ve modelin yanı sıra aracın kullandığı yakıt türü de önemli bir etken. Peki, sizin için en uygun oto yakıt türü hangisi göz atmak ister misiniz? Devamı için tıklayın.
 
Sigarayı sorunsuzca bırakabilmek için bedenimizi ve beynimizi nasıl etkilediğini bilmek önemli. Sigara sadece psikolojik bir bağımlılık değildir. Devamı için tıklayın.
 
 
Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın  
    sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
   
  facebook.com/sigortam.net   friendfeed.com/sigortam.net  
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS  
     
   
arkadaşıma gönder