Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Aralık 2013
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK    KONUT
 
 
Değerli Müşterimiz,

Aralık ayı bültenimizde yılbaşıyla birlikte yeni başlangıç yapmak isteyenlere, yeni yılda tasarruf sağlamanın yollarını anlattık. Kışla birlikte gelen hastalıklardan korunmanın yollarından ve buzlu yollarda araç kullanma tekniklerinden bahsettik. Ayrıca, kış aylarında size yardımcı olacak pratik ısınma yöntemlerini de paylaştık.

Keyifli okumalar dileriz.
 
Hemen Arayın
444 24 00
 
 
Yeni Yılda Tasarruf Sağlamak İçin İpuçları
Yılbaşına az bir zaman kaldı. Yeni yılla birlikte yeni başlangıçlar yapmak isteyenlerin de sayısı artıyor. Biz de bu yazımızda, bir sene boyunca ekonomik sıkıntıdan yakınanlar için parasal tasarruf önerilerini paylaşıyoruz.
Devamı için tıklayın >
 
Ekonomik Isınma
Yöntemleri
Gelen kışla birlikte ısıma zorluğu baş gösterdi. Özellikle doğal gaz fiyatlarının gün geçtikçe artması 'daha kolay nasıl ısınırım?' sorusunu gündeme taşıyor. Siz de bu soruya yanıt arayanlardansanız yazımızı okuyunuz.
Devamı için tıklayın >
 
Kışa Hazır mıyız?
Kara kış geldi çattı. Güneşli günler, sıcak havalardan sonra kaçınılmaz soğuklar kapımıza dayandı. Soğuk havalar hem bedenimizi hem de ruhumuzu olumsuz etkiliyor. Bu olumsuzlukları en aza indirmenin yollarını sizler için araştırdık.
Devamı için tıklayın >
 
Karlı ve Buzlu Yollarda Nasıl Araç Kullanılır?
Kışın getirdiği en büyük tehlikelerden biridir buzlanma. Kar ve buz iyi araç kullanımını engeller ve bu durum beklenmedik kötü sonuçlara neden olabilir. Dolayısıyla kış şartlarının ağırlaştığı bu günlerde önleminizi almak olası kazaları önleyecektir.
Devamı için tıklayın >
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS