Bu e-postayı görüntüleyemiyorusanız lütfen tıklayın
Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
                         
  sigortam.net  
 

Aylık Bülten
Kasım 2013

     

SAĞLIK

TRAFİK

KASKO

 
bulten_kasim_2013.gif
 

Şoförlüğünüze ne kadar güveniyorsunuz?

Sayın Müşterimiz,

Kasım ayı bültenimizde yeni uygulamalar ve araç tecrübelerini konu edindik. Sağlık ve ehliyet sisteminde değişen uygulamalardan bahsederek, yeni düzenlemelerin neler getireceğini inceledik. Acemi mi tecrübeli mi olduğunuzu test etmeniz için iyi bir şoför olmanın yollarını listeledik. Ayrıca aracınızı servise vermeden önce ve servisten aldıktan sonra yapmanız gereken kontrollerden de bahsettik.

Keyifli okumalar dileriz.

İyi şoför arabasına iyi bakar!

 
kaskosuz_kalmayin.jpg
 

Ayın Konusu

 

Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar

   
   
nekadar_iyi_sofor01.gif   Ne Kadar İyi Bir Şoförsünüz? aracinizi_servise01.gif   Aracı Servise Verirken Dikkat
   
Aracınızla trafiğe çıktığınızda diğer sürücülerin işini zorlaştıran bir sürücü müsünüz yoksa trafikteki seyriniz ve manevralarınızla "tecrübeli" dedirten bir sürücü mü? Ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu anlamak için yazımızı okuyun. Devamı için tıklayın > Aracınızı servise vermeniz gerektiğinde hangi durumlarda tercihiniz yetkili servis olur, hangi durumlarda özel servise yönelirsiniz? Hangisini seçerseniz seçin, araç servis bakımı öncesi kontrol etmeniz gereken noktaları atlamayın. Devamı için tıklayın
Sağlık  

Otomobil

   
   
genelsagliksigortasi01.gif   Genel Sağlık Sigortası Sisteminde Değişiklikler ehliyet_sistemi01.gif   Ehliyet Sisteminde Neler Değişiyor?
   
Genel Sağlık Sigortası kapsamının daraltılması gündemde. Diş hastalıkları, göz hastalıkları, tüp bebek tedavisi gibi sağlık hizmetlerinin kapsam dışı kalacağı belirtiliyor. Bu değişiklikten etkilenmemek için yapmanız gerekenleri inceledik. Devamı için tıklayın > Ehliyet sistemi 2014 yılında baştan aşağı yenilenecek. Ehliyetlerden sınav sistemine, ehliyet sınıflarına, geçerlilik sürelerine kadar pek çok değişiklik sürücüleri bekliyor. Yeni ehliyet sistemi hakkında detayları öğrenmek için yazımızı okuyun. Devamı için tıklayın. >
 
Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın.
      sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
  facebook.com/sigortam.net   google.com/+sigortamnet
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS