Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
                         
  sigortam.net  
 
Aylık Bülten
Mayıs 2013
     
SAĞLIK
TRAFİK
KASKO
 
mayis_bulten_2013.jpg
 

Sayın Müşterimiz,
 
Mayıs ayı bültenimizde kendinizi, sevdiklerinizi ve sahip olduklarınızı korumanız için öneriler hazırladık. Kendinizi korumanız için orta yaşlarda ortaya çıkan hastalıklar, aracınızı korumanız için oto hırsızlığına karşı önlemler ile araçtaki kötü kokular ve lekelerden kurtulma yollarını sizin için derledik. Ayrıca çocuklarınızı güvenilir, tecrübeli ve donanımlı oyun ablaları veya oyun ağabeylerine nasıl emanet edebileceğinizden bahsettik.

Keyifli okumalar dileriz.

 

Kasko'da %45'e varan fiyat avantajı için hemen tıkla teklif al >

Hemen ara teklif al 444 24 00 >

 
Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar
   
   
30-yasindan-sonra.jpg   30 Yaşından Sonra Ortaya Çıkan Hastalıklar arac-temizligi.jpg   Kötü Kokular ve Lekeler için Araç Temizliği
   
Yorgunluğunuz parkinson, unutkanlığınız hidrosefali, saçınızdaki dökülme ve kilonuzdaki artış haşimoto hastalığına işaret edebilir. Devamı için tıklayın. Bazı kokular ve lekeler aracınızı kullanılamaz hale getirebilir. Ancak pek çok leke ve kötü koku için kendinizin uygulabileceği basit çözümler bulunuyor. Devamı için tıklayın.
Otomobil   Sağlık
   
   
oto-hirsizligi.jpg   Oto Hırsızlığına Karşı Önlem Alın unisbul.jpg   Çocuklarınızı Doğru İnsanlara Emanet Edin
   
Aracınızı park ettiğiniz yer, trafiğin yavaşladığı noktalardaki tedbirsizlikler veya araç içinde bıraktığınız eşyalar oto hırsızlarına davet çıkarıyor. Devamı için tıklayın. Evde olamayacağınız zamanlarda çocuklarınızın yanında deneyimli, güvenilir ve eğitimli oyun ablaları ve oyun ağabeyleri olsun. Devamı için tıklayın.
 
Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın
      sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
  facebook.com/sigortam.net   google.com/+sigortamnet
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS