Bu e-postayı düzgün göremiyorsanız lütfen tıklayın.
Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
                         
  sigortam.net  
 
Aylık Bülten
Nisan 2013
     
SAĞLIK
TRAFİK
KASKO
 
nisan2013-bulteni.jpg
 

Sayın Müşterimiz,
 
Nisan ayı bültenimizde tasarruf edebileceğiniz konuları toparlayarak bütçenize destek olmak istedik. Bültenimizde yeni kasko sistemi ile kasko alırken tasarruf etmenin yolları, araç alırken tasarruf etmek isteyenler için benzinin mi dizelin mi LPG'nin mi tercih edilmesi gerektiği, sağlıklı beslenme için tüketebileceğiniz ucuz besinler ve evinizi bir dahaki kışa hazırlamak için yapabileceğiniz ufak tadilatlar yer alıyor.
 
Keyifli okumalar dileriz.

 

Kaskoda %45 fiyat avantajı için
hemen tıkla teklif al >

Hemen ara teklif al
444 24 00 >

 

Ayın Konusu

 

Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar

   
   
yeni-kasko-sistemi.jpg  

Yeni Kasko Sistemi ile Kaskoda Tasarruf Edin

evinizde-ufak-tadilatlar.jpg  

Evinizde Yapabileceğiniz Ufak Tadilatlar

   
Yeni kasko sistemi öncesi fiyatların artacağına yönelik haberler, 1 Nisan'dan sonra tekrar gündeme gelmeye başladı. Yeni kasko sisteminin kasko fiyatlarını nasıl etkilediği öğrenmek ister misiniz? Devamı için tıklayın. Kış şartlarında yıpranan evler için bahar ile birlikte bakım ve tadilatların da zamanı geldi. İşte çok para harcamadan kendi kendinize yapabileceğiniz bakım ve tadilat önerileri ile evinizi güzelleştirme yolları. Devamı için tıklayın.

Otomobil

 

Sağlık

   
   
dizel-benzin-lpg.jpg  

Dizel mi Benzin mi LPG mi?

az-odeyerek-saglikli-beslenin.jpg  

Az Ödeyerek Sağlıklı Beslenin

   
Pek çok insan yeni araç alma kararını verirken daha az yakıt masrafı olacağı düşüncesi ile dizel veya LPG'li araç tercih ediyor. Peki dizel ve LPG gerçekten tasarruf ettiriyor mu? Devamı için tıklayın. Sağlıklı beslenme denince akla et ve balık ürünleri, meyve ve sebzeler gelir. Oysa "pahalı" olan bu besinlerin yerine, aynı etkiye sahip daha ucuz besinler tüketebilirsiniz. Nasıl mı? Devamı için tıklayın.
 
Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın.
      sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
  facebook.com/sigortam.net   google.com/+sigortamnet
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS