Bülteni düzgün görüntüleyemiyorsaniz lütfen tıklayın.
Bültenlerimizin size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
                         
  sigortam.net  
 
Aylık Bülten
Şubat 2013
     
SAĞLIK
TRAFİK
KASKO
 
subat2013_bulteni.jpg
 

Sayın Müşterimiz,
 
Şubat ayı bültenimizde; çevremizi ve kendimizi koruyarak daha sağlıklı bir geleceğe sahip olmak için yapabileceklerimizi biraraya getirdik. Bültenimizde geri dönüşüm önerilerinden hava kirliliğine karşı alınabilecek önlemlere, hava kirliliğinden korunma yolları ve aracımızın hava kirliliğine sebep olmaması için yapabileceklerimize kadar çevre korumasında etkili önerileri sizin için hazırladık.
 
Keyifli okumalar dileriz.

 

Kasko'da %45'e varan fiyat avantajı için Hemen Tıkla Teklif Al >

Hemen Ara Teklif Al
444 24 00 >

 

Ayın Konusu   Hayatı Kolaylaştıran Tüyolar
   
   
geri-donusum.jpg   Geri Dönüşüm ile Daha İyi Bir Gelecek hava-kirliligi.jpg   Hava Kirliliğini Önlemek için Yapabileceklerimiz
   
7 milyardan fazla insanın yaşadığı dünya üzerinde doğal kaynakların verimli kullanımı ve gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakılması açısından geri dönüşüm hayati önem taşımaktadır. Devamı için tıklayın. Hava kirliliği, havada bulunan bazı gazların belirli limitlerin üzerinde bulunması ile meydana gelmektedir. Atmosferdeki oranı gittikçe artan zararlı gazları solumak, sağlığımızı da negatif etkilemektedir. Devamı için tıklayın.
Otomobil   Sağlık
   
   
aracimizin-cevreyi-kirletmesi.jpg   Aracımızın Çevreyi Kirletmemesi için Alacağımız Önlemler hava-kirliligi-korunma-yollari.jpg   Hava Kirliliğinden Korunmanın Yolları
   
Benzinli ve dizel taşıtların çıkardığı egzoz gazlarında bulunan zararlı maddelerin, özellikle nüfus ve trafiğin yoğun olduğu büyük kent merkezlerinde çevreye verdiği zararlar çok daha fazla olmaktadır. Devamı için tıklayın.
Egzoz gazları gibi zararlı maddelerin neden olduğu kirliliğin her yıl giderek artmasına bağlı olarak astım, bronşit, nefes darlığı gibi solunum yolu rahatsızlığı çekenlerin sayısı da yükseliyor. Devamı için tıklayın.
 
Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın.
      sigortam@sigortam.net
444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
 
  facebook.com/sigortam.net   plus.google.com/sigortamnet
   
  twitter.com/sigortam.net   RSS
   
 
  Arkadaşıma gönder sigortam.net