Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Ağustos 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
2014-agustos-bulteni.jpg
 

Sayın Müşterimiz;

Ağustos ayı bültenimizde; büyük bir keyifle geçirdiğiniz tatilinizin sonrasında da huzurla seyahat edebilmeniz, aşırı sıcak havaların aracınızı olumsuz etkilemesini önlemeniz ve yakıtta tasarruf sağlamanız için önerilerde bulunduk. Ayrıca aracınızın performansını yükseltmeniz için gerekli ipuçları verdik. Tatil sonrasında da enerjinizi arttıracak, motivasyonunuzu yüksek tutacak önemli detayları paylaştık.

Günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz bu bilgilerle hayatınızın kolaylaşmasını dileriz.

Keyifli Okumalar.

  kaskoda_eniyifiyat.jpg  
 
Aracınızın Bakımını Yaptırın Tatil Dönüşü Yolda Kalmayın
tatil_donusu_arac_bakimi.jpg
Büyük bir heyecan ve keyifle başlayan tatil yolculuğunu sorunsuz tamamlamış olabilirsiniz ancak bu, tatil sonrasında yapacağınız yolculukları sorunsuz tamamlayacağınız anlamına gelmez. Aracınızın ihtiyacı olan bakımları, tatil dönüşü de yaptırın. Yolda kalmayın! Devamı için tıklayın.
 
 
Sıcak Havalar Aracınızın Performansını Düşürmesin
sicak-havalarda-arac-performansi.jpg
Havaların ısınmasıyla birlikte trafik stresi artarken araç performansı da düşüyor. Alacağınız ufak önlemlerle ani bastıran yaz yağmurlarında veya çöl sıcağının hissedildiği yerlerde yolda kalmaz, araç performansını yükseltebilirsiniz. Peki, bu önlemler neler? Devamı için tıklayın.
 
 
bizi-arayin.jpg
 
Tatil Sonrası Motivasyonunuzu Arttırmanın 8 Yolu
tatil-sonrasi-motivasyon.jpg
Tatil sonrası işinize, okulunuza hatta, evinize alışamadıysanız tatil sonrası depresyonu ile karşı karşıya olabilirsiniz. Tatilde yakaladığınız huzurun devam etmesi ve iş motivasyonunuzun artması için önerilerimize bakmanızda fayda var. Devamı için tıklayın.
 
Yakıt Tasarrufunda Doğru Bilinen 10 Yanlış
yakit-tasarrufu.jpg
Her sürücünün kulaktan dolma bilgilerle de olsa uyguladığı çeşitli yakıt tasarruf yöntemleri vardır. Araç üreticileri ise yakıt tasarrufu için her geçen gün farklı uygulamalar geliştiriyor. Belki de senelerdir bildiğiniz, inandığınız  yöntemler artık geçerli değil! Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS