Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
EKİM 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
2014ekim_bulteni.jpg
 


Sayın Müşterimiz,

Ekim ayı bültenimizde; yaklaşan soğuk kış günlerine hazırlıklı olmanız ve bu günleri sorunsuz geçirmeniz için önerilere yer verdik. Aracınızın kışın da en iyi performansı göstermesini sağlayacak, kötü hava şartlarının araç güvenliğini olumsuz etkilemesine engel olacak, araç almayı düşünenlerin kararsızlıklarına son verecek ipuçlarını ve en çok sağlık sorunu yaşadığımız ‘’kış’’ mevsiminde özel sağlık sigortasının sunacağı ayrıcalıkları paylaştık.

Keyifli okumalar dileriz.

  mutlu_musteri.jpg    
 
8 Adımda Aracınızı Kışa Hazırlayın!
8adimda-aracinizi-kisa-hazirlayin.jpg
Yağmurlu, karlı ve sisli kış günleri yolculuk güvenliğini olumsuz etkiliyor. Bu olumsuzluğa karşı önlem almanın en doğru yolu ise aracınızın eksiklerini tamamlamaktan geçiyor. Yolculuk güvenliği için yapabileceklerinize göz atın. Devamı için tıklayın.
 
 
Kötü Hava Şartlarında Araç Kullanma Tüyoları
kotu-hava-sartlarinda-arac-kullanma-tuyolari.jpg
Olumsuz hava koşulları sonucunda kayganlaşan yollar, azalan görüş mesafesi ve araçların fren mesafelerinin artması gibi sebeplerle trafik kazaları artmaktadır. Mal ve can güvenliğiniz için alabileceğiniz önlemleri öğrenin. Devamı için tıklayın. 
 
 
kaskoda_eniyifiyat.jpg
 
Kış Hastalıklarına Özel Sağlık Sigortası Güvencesi
kis-hastaliklarina-ozel-sigorta.jpg
Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte kış hastalıkları kendini göstermeye, hastaneler dolup taşmaya başladı. Kış hastalıkları sizin de kapınızı çalmadan önleminizi alın. Hastalıklar, korunma ve atlatma yöntemlerini sizin için derledik. Devamı için tıklayın.
 
Sıfır mı, İkinci El mi? 5 Basit İpucu ile Karar Verin!
sifirmi-ikincielmi.jpg
Artan vergiler ile beraber oldukça masraflı bir hal alan otomobil sektöründe alıcı için; ‘’Sıfır otomobil mi, ikinci el otomobil mi?’’ sorusu önem kazanır hale geldi. Karar aşamasında nelere dikkat edilmeli öğrenin, kararsızlığa son verin. Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS