Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Eylül 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
bulten_eylul2014.jpg
 

 

Sayın Müşterimiz,

Eylül ayı bültenimizde; Sigortam.net’in sigortada “En İyi Fiyat Garantisi” hizmetinin detaylarını, en iyi sigortaya kolayca ulaşmanızı sağlayacak 5 püf noktayı, özel sigorta sağlık poliçeniz kapsamında yaptırabileceğiniz rutin kontrolleri ve otomobil özelliklerinin sigorta fiyatlarını nasıl etkilediğini paylaştık.

Keyifli Okumalar.

  kaskoda_eniyifiyat.jpg    
 
Sigortada En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te
eniyi-fiyat-garantisi.jpg
13 yıldır müşterilerine en kaliteli hizmeti veren Sigortam.net, sigortada “En İyi Fiyat Garantisi” sunuyor. Artık en iyi fiyatlarla sigorta satın almak için yorulmayın, sadece Sigortam.net’e bakın ihtiyacınıza en uygun sigortaya en iyi fiyatla ulaşmanın keyfini yaşayın. Devamı için tıklayın.
 
 
En İyi Sigorta için
5 Altın Kural
eniyi-sigorta-5kural.jpg
Sigorta yaptırmak istiyorsunuz ama en iyi fiyatı nasıl bulabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Sigortam.net’ten en iyi fiyatlara ulaşmak çok kolay. Dikkat etmeniz gereken 5 püf nokta ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortaya sahip olun. Devamı için tıklayın. 
 
 
bizi-arayin.jpg
 
Sağlık Sigortası Rutin Kontrolleri
ozelsaglik-sigortasi-rutin-kontroller.jpg
Sağlığınızı korumak için aldığınız önlemlerin biri de yaptırmanız gereken rutin kontrollerdir. Özel sağlık sigortası poliçesi kapsamında rutin kontroller de yer alır. Siz de özel sağlık sigortanızı yaptırarak sağlık masraflarınızı azaltabilirsiniz. Devamı için tıklayın.
 
Otomobil Özelliklerinin Araç Sigortalarına Etkisi
otomobil-ozelliklerinin-sigortaya.jpg
Aracınız için yaptırmanız gereken sigortalar kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortasıdır. Araç sigortalarının fiyatları otomobil özelliklerine göre değişmektedir. Bu özelliklerin neler olduğunu öğrenerek daha uygun fiyatlarla sigorta sahibi olabilirsiniz. Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS