Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Haziran 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
sigortamnet-haziran2014.jpg
 
Sayın Müşterimiz, 
 
Haziran ayı bültenimizde tatile çıkmadan önce yazı rahat geçirmeniz için bazı hatırlatmalar yapmak istedik. Tatile çıkmadan önce sigortalarınızı en ekonomik şekilde nasıl yaptırabileceğinizle ilgili tüm bilgiler bu ay bültenimizde sizi bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz.
  kaskoda_eniyifiyat.jpg  
 
Kasko Yaptırmadan Tatil Yoluna Çıkmayın!
tatil.jpg
Yaklaşan keyifli yaz günlerinde, tatile araçla çıkacak olan herkesi kötü sürprizlere karşı uyarıyoruz Bütün bir kışın yorgunluğunu atacağınız bir yaz yolculuğunu kasko güvencesi ile yaşayın! Devamı için tıklayın.
 
Neden Sigortam.net'e Bakmadan Sigorta Alınmaz?
neden_sigortamnet.jpg
Sigorta sektörüne online kolaylığını getiren Sigortam.net ile kasko, trafik, konut ve sağlık sigortalarına zaman harcamadan, yorulmadan sahip olmak sizin elinizde. Peki nasıl? Devamı için tıklayın.
 

 
20 Sigorta Şirketinden Teklif Almanın 10 Faydası
20sigortasirketi.jpg
İhtiyacınız olan teminatlarla en uygun poliçeyi Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden sahip olmanın yolu Sigortam.net’ten geçiyor. 20 sigorta şirketinden teklif almanın size sunduğu avantajları yakından inceleyin. Devamı için tıklayın.
 
%45 Fiyat Avantajından Nasıl Faydalanırım?
45avantaj.jpg
Hangi sigorta türüne sahip olmak istersek isteyelim uygun fiyatlı ve kaliteli bir poliçeye sahip olmak en önemli hedefimiz. Sizi bu hedefe kolayca ulaştıracak Sigortam.net’in avantajlı fiyatlarından yararlanmak için tıklayın! Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS