Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
MART 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
mart2014_bulten.jpg
 
Sayın Müşterimiz,
 
Mart ayı bültenimizde; araç fiyatlarının yükselmesinden dolayı mevcut aracınızın uzun ömürlülüğü için öneriler, otomobiliniz için hangi motor yağını kullanması gerektiğiyle ilgili bilgiler, doğru beslenmeyle kanserden nasıl korunmanın yolları ve sahibinden araba alacaklar için dikkat edilmesi gereken noktaları paylaştık.

Keyifli okumalar dileriz.
   
 
Otomobil Fiyatları Artıyor, Aracınızın kıymetini Bilin!
otomobil_fiyatlari_artiyor.jpg
Son zamanlarda kur artışının yaşanması otomobil fiyatlarını bir hayli yükseltti. Siz de bu yükseliş nedeni ile otomobilini yenilemeyi erteleyenlerdenseniz aracınızı koruyun ve aracınızın bakımını ihmal etmeyin.
Devamı için tıklayın.
 
Hangi Motor Yağı Kullanılmalı?
hangi_motor_yagi.jpg
Otomobiliniz benzinli, dizel ya da LPG motorlu oluşuna göre hangi motor yağını kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz? İşte sizi bu belirsizlikten kurtaracak yazımız.
Devamı için tıklayın.
 
Doğru Beslenin, Kanserden Korunun
saglikli_beslenme.jpg
Kanserin oluşumuna birçok faktör neden olur. Bunlardan biri de yanlış beslenmedir.  Beslenme şeklinize dikkat ederek kanserden korunabilirsiniz.


Devamı için tıklayın.
 
Sahibinden Araba Alırken Dikkat!
sahibinden_araba.jpg
Yeni otomobil satın almak, sahibinden alınırken daha zor olan bir iştir. Satın alma sonrası fark edilen olumsuzluklarla pişman olmamanız için  araç alırken dikkat edilmesi gereken noktaları sizin için bir araya getirdik.

Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS