2014 Model Audi Araç için​
En İyi Kasko Sigortası Fiyatları


 
 

2014 model Audi için en uygun fiyatlı kasko sigortası tekliflerine kolayca ulaşın.

 

Audi kasko ile yollarda güvenle seyretmek, hasar anında güvence altında olmak, çalınma, yanma, sel, deprem, hırsızlık gibi karşılaşma riski fazla olan durumlara karşı kasko sigortası yaptırmanız yeterli.

 

Audi için araç kasko sigortasınızı Sigortam.net üzerinden yaptırarak;

 

 Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin 2014 model Audi kasko fiyatlarına kolayca ulaşırsınız.
 

 Kasko hesaplama yaparak 3 dakikada en uygun Audi sigorta tekliflerini görür, karşılaştırır ve bütçenize en uygun sigortayı satın alırsınız.
 

 Kasko sigortasında %45 fiyat avantajından yararlanırsınız.
 

 Poliçeniz adresinize ücretsiz olarak gönderilir.
 

 Hasar anında 7/24 sigorta uzmanlarımızı arayabilirsiniz.
 

 Poliçe yenileme tarihinizi sizin yerinize biz takip ederiz.Hasarsızlık indiriminiz bizimle birlikte koruma altında olur.

 
Audi Hakkında:

 

Audi, Alman bir otomobil şirketidir. Şirketin merkezi Ingolstadt, Bavyera'da bulunmaktadır.1932 yılında Audi, Auto Union'u oluşturmak üzere Horch, DKW    Wanderer şirketleri ile birleşti. Auto Union kullandığı birbirine bağlı dört halka da bugün Audi'nin logosu olarak kullanılmaktadır. 90'ların ortasında yeni serilerini piyasaya süren Audi dünyanın en kaliteli otomobilleri arasında yerini aldı. Gelişen teknoloji ile, Audi dünyanın en gelişmiş motorunu kullanmaya başladı. 1995'de S4 modelinde kullanılan dört çekerli motoru bu döneme damgasını vurdu.