2014 Model Audi Kasko Sigortası

2014 Model Audi Araç için​
En İyi Kasko Sigortası Fiyatları

2014 model Audi için en uygun fiyatlı kasko sigortası tekliflerine kolayca ulaşın.

 

Audi kasko ile yollarda güvenle seyretmek, hasar anında güvence altında olmak, çalınma, yanma, sel, deprem, hırsızlık gibi karşılaşma riski fazla olan durumlara karşı kasko sigortası yaptırmanız yeterli.

 

Audi için araç kasko sigortasınızı Sigortam.net üzerinden yaptırarak;

  •  Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin 2014 model Audi kasko fiyatlarına kolayca ulaşırsınız.
  •  Kasko hesaplama yaparak 3 dakikada en uygun Audi sigorta tekliflerini görür, karşılaştırır ve bütçenize en uygun sigortayı satın alırsınız.
  •  Kasko sigortasında %45 fiyat avantajından yararlanırsınız.
  •  Poliçeniz adresinize ücretsiz olarak gönderilir.
  •  Hasar anında 7/24 sigorta uzmanlarımızı arayabilirsiniz.
  •  Poliçe yenileme tarihinizi sizin yerinize biz takip ederiz.Hasarsızlık indiriminiz bizimle birlikte koruma altında olur.

 

Audi Hakkında:

Audi, Alman bir otomobil şirketidir. Şirketin merkezi Ingolstadt, Bavyera’da bulunmaktadır.1932 yılında Audi, Auto Union’u oluşturmak üzere Horch, DKW    Wanderer şirketleri ile birleşti. Auto Union kullandığı birbirine bağlı dört halka da bugün Audi’nin logosu olarak kullanılmaktadır. 90’ların ortasında yeni serilerini piyasaya süren Audi dünyanın en kaliteli otomobilleri arasında yerini aldı. Gelişen teknoloji ile, Audi dünyanın en gelişmiş motorunu kullanmaya başladı. 1995’de S4 modelinde kullanılan dört çekerli motoru bu döneme damgasını vurdu.

 

Benzer İçerikler

Kurban Bayramı Trafiğine Hazır mısınız?
Kurban bayramına çok az bir zaman kaldı. Bu bazılarımız için tatil, bazılarımız içinse memleketlerimize dönüp...tanıdıklarımızla hasret gidermek için bir fırsat. Her ne nedenle olursa olsun bir çok insan bayram öncesi ve sonrasında yollara...dökülüyor. Hem özel araçların hem de otobüslerin sayısının arttığı, trafiğin yoğunlaştığı bu bayram trafiği...ne yazık ki trafik kazalarının yaşanmasına da neden oluyor. 

İstatistikler, son 5 yılda dini bayramların öncesi ve...sonrasında 10 bin 955 trafik kazası meydana geldiğini gösteriyor. Her bayram, gündemi yoğun olarak meşkul eden bu...kazaların nedeni trafik yoğunluğunun yanı sıra, dikkatsizlik, hoşgörüsüzlük, acelecilik, kurallara uyulmaması, yorgun araç...kullanılması gibi sürücü kaynaklı etkenler.

Trafiğe Çıkmadan Önce Alınması Gereken Önlemler

Bayram tatili...veya aile ziyaretleri için yola çıkmadan önce alınacak basit önlemler ve yolculuk boyunca birkaç hususa dikkat edilerek, kaza riskini...en aza indirmek mümkün.

Yola çıkmadan önce:

• Araçların teknik özelliklerine uygun bakımlarının mutlaka...yapılmalı,
• Hava ve yol şartları önceden araştırılıp öğrenilmeli, gerekirse ekstra önlem alınmalı, • Sürücü mutlaka iyi bir şekilde dinlenmiş olmalı, dalgın, uykusuz, yorgun, özellikle alkollü ve uyuşturucu etkisi...yapabilecek ilaç içerek direksiyona geçmemeli.

Yolculuk boyunca:

• Yolculuk süresince ağır ve yağlı yemekler...yenilmemeli,
• Hava, yol ve görüş şartlarına göre hız ve fren mesafesi ayarlanmalı,
• Sık sık mola...verilmeli,
• Kurallara titizlikle uyulmalı, hatalı sollama yapılmamalı, emniyet kemeri mutlaka kullanılmalı, • Karayollarındaki işaret ve işaretçilere uyulmalı.

Ne kadar dikkatli olur, her türlü durum için önlem almış...olursanız olun, trafik yoğunluğu içerisinde tatsız bir durum yaşamanız yine de söz konusu olabilir. Böyle bir olay yaşanması...durumunda kasko sigortası ve trafik sigortası yaptırmış olmanız, yaşayacağınız olası tatsız...bir durumda daha az zararla atlatmanızı sağlayacaktır.

Trafik ve kasko sigortalarınızı bir kaç adımda kolayca...yaptırmak için Sigortam.net uzmanlarından teklif alabileceğinizi...unutmayın.

İyi yolculuklar ve iyi bayramlar dileriz.