Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Ocak 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
 
Değerli Müşterimiz,

Ocak ayı bültenimizde yeni yılla birlikte gelen trafik sigortası ve özel sağlık sigortası alanlarındaki değişikliklerden bahsettik. 2014 yılında sağlıklı olmak için gereken ipuçlarını aktardık. Ayrıca, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için de en güvenilir otomobillerin listesini paylaştık.

Keyifli okumalar dileriz.
 
En uygun kasko sigortasını %45'e varan fiyat avantajı ile satın almak için hemen tıklayın>
Hemen Arayın
444 24 00
 
 
Yeni Trafik Sigortası Fiyatları Nasıl Etkileyecek?
Yeni bir yılla birlikte yeni değişiklikler de hayatımıza giriyor. Zorunlu trafik sigortasında 1 Ocak tarihinden itibaren yeni ve önemli bir döneme geçildi. Bu yazımızda yeni trafik sigortasında yapılan düzenlemeleri aktardık.
Devamı için tıklayın.
 
Sağlık Sigortaları Yenileniyor, Daha Çok Koruyor!
2014 Nisan ayı sonunda özel sağlık sigortası şartları değişiyor. Hem sigortalı hem de sigortacı için önemli düzenlemeler içeren yönetmelik bilgilerini sizler için derledik.

Devamı için tıklayın.
 
En Güvenli 10 Otomobil Markası Hangileri?
Yeni bir yılla birlikte yeni umutlar, yeni planlar ve hedefler de hayatımıza giriyor. 2014 hedefleriniz arasında araba sahibi olmak varsa eğer, karar vermenizi kolaylaştıracak hazırladığımız son 10 yılın en güvenli otomobillerinin listesine göz atabilirsiniz.
Devamı için tıklayın.
 
Yeni Grip Virüsü H3N2'den Korunma Yolları
Kışla beraber gelen ve son zamanların en büyük sorunu grip salgını. H3N2 adlı virüs gerekli önlemler alınmazsa eğer yatağa kadar düşürebiliyor. Biz de yeni yılı sağlıklı geçirmeniz adına ufak tüyolar paylaştık.

Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS