Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Şubat 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
 
Değerli Müşterimiz,

Şubat ayı bültenimizde araba kullanırken dikkat edilmesi gereken noktaları anlattık. Unutkanlık şikayetleri olanlar için pratik hatırlatma yöntemlerini derledik. Ofislerde sıkça karşılaştığımız hastalıklar ve çözüm yollarını aktardık. Ayrıca, akünüz bittiğinde yapmanız gereken adımları paylaştık.

Keyifli okumalar dileriz.
   
 
Araba Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Araba kullanırken yapacağınız yanlış bir hareket sizi hayati bir riske sokabilir. Bu nedenle aracınızı kullanırken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için derlerdik. Böylece, aracınızı korurken hayatınızı da güvence altına alabilirsiniz.
Devamı için tıklayın.
 
Unutkanlığa Son!
 
Unutkanlıktan mı şikayetçisiniz? Sizin için pratik hatırlatma tüyolarını hazırladık. Bu yöntemleri uygulayarak yapacaklarınızı kolayca hatırlayacak ve  hayatınızı daha kolay hale getirebileceksiniz.
 
Aracımın Aküsü Bitti, Ne Yapacağım?
Aracınızla yola çıkacaksınız, fakat aracınız çalışmıyor. Bunun pek çok nedeni olabilir, ancak en sık rastlanan nedenlerden bir tanesi akü bitmesidir. İşte böyle bir durumda yapmanız gereken yöntemleri paylaştık.

Devamı için tıklayın.
 
Ofis Hastalıklarına Dikkat!
 
Günümüzün büyük bir kısmını ofislerde geçiyoruz. Sürekli ofis ortamında olmanın getirdiği bazı rahatsızlıklar da ortaya çıkabiliyor. Bu hastalıklar nedir, korunma yolları nelerdir? gibi soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS