Bülten ve duyurularımızın size düzenli ulaşması için lütfen sigortam@email.sigortam.net adresini e-posta listenize ekleyin.
     
       
Aylık Bülten
Temmuz 2014
 
KASKO   SAĞLIK   TRAFİK   KONUT
 
temmuz2014_bulten.jpg
 


Sayın Müşterimiz,

Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu ve huzurlu bayramlar dileriz.


Temmuz ayı bültenimizde; bayram ve tatil ile birlikte artacak masraflara karşı, yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklarda masrafları azalmanın püf noktalarını ve en uygun fiyatlarla araç sigortasına ulaşmanın yollarını sizin için yazdık. Ayrıca ikinci el araç almak isteyenler için, fiyatların arttığı bu dönemde araç alırken dikkat edilmesi gerekenler ve Ramazan ayından sonra nasıl beslenilmesi gerektiğiyle ilgili önerileri paylaştık.

Güzel bir bayram ve keyifli bir tatil için yola çıkmadan önce
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)'nin 2. taksidini de ödemenizi hatırlatmak isteriz. Son ödeme tarihi 31 Temmuz 2014.

Keyifli okumalar dileriz.
 

  kaskoda_eniyifiyat.jpg  
 
Yaz Aylarında Aracınızın Masraflarını Azaltma Yolları
aracinizin-masrafini-azaltin.jpg
Yaz tatili yolcuğuna arabayla çıkmak istiyor ama büyük masraflarla karşılaşmaktan da korkuyorsanız, sizin için derlediğimiz püf noktaları inceleyerek masraflarınızı azaltabilir, keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Devamı için tıklayın.
 
En Uygun Araç Sigortasına Ulaşabilmenin 4 Yolu!
en-uygun-arac-sigortasi.jpg
Aracınızı sigortalatmak ve bunu en ekonomik şekilde mi yapmak istiyorsunuz? En uygun fiyatlarla araç sigortasına ulaşmanın birbirinden hızlı ve kolay 4 yolu vardır ve bu yolların hepsi Sigortam.net'ten geçer. Devamı için tıklayın.
 
bizi-arayin.jpg
 
Ramazandan Sonra Beslenmeye Dikkat!
ramazandan-sonra-beslenme.jpg
2014'ün Ramazan ayı, yazın uzun ve sıcak günlerine denk geldi. Oruç tutmak beslenme düzenini de doğrudan etkilediği için Ramazandan sonra yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeniz büyük önem taşıyor.  Devamı için tıklayın.
 
İkinci El Oto Fiyatları El Yakıyor!
ikinciel-oto.jpg
Sürekli artış gösteren ikinci el oto fiyatları Ramazan Bayramı'nın da yaklaşmasıyla biraz daha yükseldi. 2. el araç almayı düşünenler için ne kadar artış yaşandığı ve ikinci el araç alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazdık. Devamı için tıklayın.
 
  sigortam@sigortam.net   Önceki bültenlere ulaşmak için tıklayın    
 
 
  sigortam@sigortam.net   
 444 24 00  
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI
    Sigortam.net
Facebook
  Sigortam.net
Twitter
  Sigortam.net
Google
  Sigortam.net
RSS