Aylık E-Bülten
Ağustos 2015
 
 
Sayın Müşterimiz,
 
Bu ayki bültenimizde sizlere, ödül programımız ile nasıl daha uygun fiyata poliçe alacağınızın detaylarını hatırlatmak istedik. Bültenimizde ayrıca uzun yolda güvenli sürüş tüyoları ve sıfır araç almadan önce dikkat etmeniz gerekenleri inceleyebilir, insan sağlığının en önemli tehditlerinden biri olan şekeri, hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı olacak en etkili 10 yöntemi bulabilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.
 
BU AYIN KONULARI
 
 
Arkadaşlarını Sigortam.net’e Getirenler Kazanıyor!

Türkiye’de online sigortacılığın lideri Sigortam.net, en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajının yanı sıra üyelerine özel indirim fırsatları ile kazandırmaya devam ediyor. Arkadaşlarını Sigortam.net’e tavsiye edenler, referans olarak verdikleri arkadaşlarının satın aldığı poliçelerin %5’i oranında indirim kazanıyor.
 
Devamını Okuyun
 
 
Sıfır Araç Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önemli fedakarlıkları göze alarak sahibi olmayı düşündüğünüz sıfır aracınızı satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Araç yenilemelerinin arttığı şu günlerde beklentilerinize ve bütçenize en uygun araca sahip olmak için bu önerileri okumadan otomobil bayilerinin ziyaretine gitmeyin.
 
Devamını Okuyun
 
 
 
Uzun Yolda Güvenli Sürüş İçin Altın Tüyolar

Artan tatil yolculukları ve uzun yol seyahatleri, gerek sürücülerin uzun süre direksiyon başında kalmaları nedeniyle karşılaştıkları konsantrasyon eksikliği, gerekse de aşırı hız nedeniyle, ölümlü kaza oranının en fazla yaşandığı noktalar olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yola çıkmadan önce güvenliğiniz için bu önerileri mutlaka dikkate alın.
 
Devamını Okuyun
 
 
Hayatınızdan Şekeri Çıkartmanın 10 Yolu

Dünya’da bulaşıcı hastalıklardan daha fazla ölüme sebep olduğu belirtilen ve çoğu sağlık çevresince zehir olarak nitelendirilen şekeri, artık hayatınızdan çıkartmanın vakti gelmedi mi? Yeme alışkanlıklarımızda önemli bir yer tutan şekerli gıdaları bırakmak için en etkili 10 yolu inceleyerek, sağlıklı bir yaşama ilk adımınızı atın.
 
Devamını Okuyun
 
 
Neden Sigortam.net
 
En İyi
Fiyat Garantisi
 
%45'e Varan
Fiyat Avantajı
 
20 Sigorta
Şirketi
Ücretsiz
Kargo
 
7 Gün 24 Saat
Uzman Desteği
 
Yıl Boyu
Ödül Programı
 
 
Türkiye'nin en tecrübeli sigorta danışmanları 7/24 sizinle
 
444 24 00
 
 
Sigortam.net 2001 - 2015 Tüm hakları saklıdır.
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul
Bu e-posta, bültenlerimizi almak istediğinizi belirttiğiniz için gönderilmiştir. Gelecekte
bu tür e-postalar almak istemiyor ya da bu bültenin size yanlışlıkla gönderildiğini
düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
 
Listeden çıkmak için tıklayın   Kullanıcı Sözleşmesi   sigortam@sigortam.net