444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun 2015 Araç Sigortası Fiyatlarına Sigorta Sorgulama İşlemi ile Ulaşın!

06 Ocak 2015

Araç sigortaları kasko ve trafik sigortasıdır. Her araç sahibinin bu sigortaları yaptırması oldukça faydalı olacaktır. Çünkü her iki sigortanın kapsamı da oldukça geniştir ve maddi açıdan rahatlık sağlar.

Trafik sigortası zaten zorunlu bir sigortadır. Yaptırılmaması durumunda ağır cezaları vardır. Aslında araç sahibini büyük bir yükten kurtarır çünkü kaza durumunda mağdur olanların haklarını korur. Diyelim ki siz farketmeden ya da bir anlık dalgınlıkla başka bir araca çarptınız. Bu durumda oluşan masrafları sizin ödemeniz gerekirdi. Trafik sigortanız varsa bu masraflar sigorta güvencesinde olacak siz de cebinizden ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Bu kaza sonucunda sizin de aracınızda hasarlar varsa bunlar ne yazık ki trafik sigortasının güvencesinde olmaz. Çünkü trafik sigortası karşı taraf ve 3. şahısların haklarını korur. Böyle bir durumda kasko sigortanız varsa devreye girer ve aracınızın hasarlarını kapsam altına alır.

 

Kasko sigortası sadece kaza durumunda değil park halinde de aracınıza gelen zararları güvencesi kapsamında tutar. Diyelim ki aracınızı kısa süreliğine park ettiniz ve geldiğinde hasar aldığını gördünüz bu durumda oluşan masrafları da siz ödemezsiniz.

Kasko sigortasının limit ve teminatları farklılık gösterir. Standart teminatlarının dışında ek primlerle satın alınan ek teminatları da vardır. Kasko poliçenizin limit ve teminatlarına bağlı olarak masrafların çok az bir kısmını öder ya da hiç ödeme yapmazsınız. Kasko teminatlarını incelemek için “Kasko Sigortası Ek Teminatları Neleri Kapsar?” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bakıldığında her iki sigortanın da yaptırılmamış olması ağır maddi kayıpların yaşanmasına yol açar. Halbuki aylık küçük birikimlerle sigorta sahibi olmanız rahat etmenizi sağlayacaktır. Araç sigortası fiyatları ile ilgili "Araç Sigortaları Ne Kadar?" yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net ile En Kolay Sigorta Sorgulama

Sigorta sorgulama işlemi sizi en uygun 2015 araç sigortası fiyatlarına ulaştırır. Sigortam.net’ten bu işlemi yapmak oldukça kolay.

  • www.sigortam.net Sigortam.net internet sitesi,
     
  • m.sigortam.net Sigortam.net mobil sitesi,
     
  • Facebook/Sigortamnet Sigortam.net Facebook sayfası,
     
  • 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı

Bu 4 iletişim aracı kanalı ile en iyi sigorta şirketlerinin araç sigortası fiyat tekliflerini görmeniz, karşılaştırmanız ve sizin için en uygun gördüğünüz araç sigortasını 7/24 satın almanız mümkün.


Okumaya Devam Edin

Araç Sigortası Yaptırmadan Önce Araştırılması Gerekenler

30 Ekim 2014 Perşembe

Araç sigortanızı yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri öğrenin, ihtiyacınıza en uygun araç sigortasına en uygun fiyatla ve güvenli şekilde ulaşın.

İnternetten Sigorta Sorgulama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

23 Aralık 2014 Salı

İnternetten sigorta satın almak oldukça önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Hazırladığımız noktalara önem vererek en iyi sigortayı en uygun fiyata alın. 

Sigorta Sorgulama ile Online Sigorta Almak Çok Kolay!

24 Aralık 2014 Çarşamba

Sigortam.net üzerinden online olarak sigorta sorgulama işlemini yaptığınızda en uygun online sigorta tekliflerini görür ihtiyacınıza en uygununu seçersiniz