444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun 2015 Araç Sigortası Fiyatlarına Sigorta Sorgulama İşlemi ile Ulaşın!

Araç sigortaları kasko ve trafik sigortasıdır. Her araç sahibinin bu sigortaları yaptırması oldukça faydalı olacaktır. Çünkü her iki sigortanın kapsamı da oldukça geniştir ve maddi açıdan rahatlık sağlar.

Trafik sigortası zaten zorunlu bir sigortadır. Yaptırılmaması durumunda ağır cezaları vardır. Aslında araç sahibini büyük bir yükten kurtarır çünkü kaza durumunda mağdur olanların haklarını korur. Diyelim ki siz farketmeden ya da bir anlık dalgınlıkla başka bir araca çarptınız. Bu durumda oluşan masrafları sizin ödemeniz gerekirdi. Trafik sigortanız varsa bu masraflar sigorta güvencesinde olacak siz de cebinizden ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Bu kaza sonucunda sizin de aracınızda hasarlar varsa bunlar ne yazık ki trafik sigortasının güvencesinde olmaz. Çünkü trafik sigortası karşı taraf ve 3. şahısların haklarını korur. Böyle bir durumda kasko sigortanız varsa devreye girer ve aracınızın hasarlarını kapsam altına alır.

 

Kasko sigortası sadece kaza durumunda değil park halinde de aracınıza gelen zararları güvencesi kapsamında tutar. Diyelim ki aracınızı kısa süreliğine park ettiniz ve geldiğinde hasar aldığını gördünüz bu durumda oluşan masrafları da siz ödemezsiniz.

Kasko sigortasının limit ve teminatları farklılık gösterir. Standart teminatlarının dışında ek primlerle satın alınan ek teminatları da vardır. Kasko poliçenizin limit ve teminatlarına bağlı olarak masrafların çok az bir kısmını öder ya da hiç ödeme yapmazsınız. Kasko teminatlarını incelemek için “Kasko Sigortası Ek Teminatları Neleri Kapsar?” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bakıldığında her iki sigortanın da yaptırılmamış olması ağır maddi kayıpların yaşanmasına yol açar. Halbuki aylık küçük birikimlerle sigorta sahibi olmanız rahat etmenizi sağlayacaktır. Araç sigortası fiyatları ile ilgili “Araç Sigortaları Ne Kadar?” yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net ile En Kolay Sigorta Sorgulama

Sigorta sorgulama işlemi sizi en uygun 2015 araç sigortası fiyatlarına ulaştırır. Sigortam.net’ten bu işlemi yapmak oldukça kolay.

  • www.sigortam.net Sigortam.net internet sitesi,
  • m.sigortam.net Sigortam.net mobil sitesi,
  • Facebook/Sigortamnet Sigortam.net Facebook sayfası,
  • 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı

Bu 4 iletişim aracı kanalı ile en iyi sigorta şirketlerinin araç sigortası fiyat tekliflerini görmeniz, karşılaştırmanız ve sizin için en uygun gördüğünüz araç sigortasını 7/24 satın almanız mümkün.


Benzer İçerikler

2015 Kasko Sorgulama İşlemi Sigortam.net’te Çok Kolay!

2015 kasko sorgulama işlemini kolay bir şekilde Sigortam.net'ten yaparak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko fiyatlarına hemen ulaşın.

Devamını Oku

Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Kasko teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık ve üçüncü kişiler tarafından verilen zararları; ek teminatlar ise doğal afetler, sigara yanığı, bakımsızlık, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsar. 

Devamını Oku

En Uygun Kasko Sigortası Nasıl Bulunur?

En uygun kasko sigortasına ulaşmak için Sigortam.net'in kasko sorgulama formunu doldurun ve uygun kasko fiyatlarının arasında karşılaştırma yapın!

Devamını Oku