Aylık E-Bülten
Haziran 2015
 
 
 

Sayın Müşterimiz,

Haziran ayı bültenimizde, aracınız için neden kasko yaptırmanız gerektiği konusunda zengin bir derlemeyle karşınıza çıkıyoruz. Bültenimizde ayrıca, kış aylarının yorgunluğunu atmak üzere başlayan tatil yolculuklarında, sürücülerin dikkat etmeleri gereken hususlar, yaz aylarına özel araç bakım yöntemleri ve aşırı sıcakların davetiye çıkardığı sağlık problemleri hakkında önemli bilgileri bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve güvenli bir yaz geçirmeniz ümidi ile, keyifli okumalar dileriz.

 
 
 
 
aracinizi-kaskolamak.jpg

Aracınıza Kasko Yaptırmanız için 5 Sebep

"Keşke" demeden önce kasko sigortası ile hem aracınızı, hem de cebinizi güvene alın. Önemli fedakarlıklar göstererek sahip olduğunuz aracınızın, sadece trafikte sürücü hatalarından kaynaklı problemlerle değil, aklınıza gelmeyecek daha birçok farklı tehlike ile karşı karşıya olduğunu unutmayın.

Devamını Okuyun
 
 
 
araciniz-yaza-hazirmi.jpg

Aşırı Sıcaklarda Araç Kullanımı Nasıl Olmalı?

Yaz ayları ile birlikte yükselen hava sıcaklıkları sürücüleri de birçok yönden olumsuz olarak etkiliyor. Özellikle uzun yolculuklar öncesinde uygulayacağınız basit metodlarla seyahatiniz esnasında aşırı sıcaklardan kaynaklı olası problemleri minimal seviyeye indirebilirsiniz.

Devamını Okuyun
 
 
eniyifiyatgarantisi.jpg
 
 
gunes-carpmasi.jpg

Güneş Çarpması ve Sıcaklara Karşı Korunma Önerileri

Yılın en eğlenceli ve hareketli mevsimine girdiğimiz şu günlerde, yüzünü bize hiç olmadığı kadar net gösteren güneş, maalesef bir taraftan da sağlığımızı tehdit ediyor. Başta çocuklar ve yaşlılar olmak üzere aşırı sıcaklardan dolayı ciddi sağlık problemlerine karşı nasıl korunacağınızı biliyor musunuz?

Devamını Okuyun
 
 
 
asiri-sicaklarda.jpg

Aracınız Yaza Hazır mı?

Tatil rezervasyonları yapıldı, çantalar hazırlandı, eksikler tamamlandı. Yaz için artık hazırsınız! Peki ya aracınız? Yaz tatilinizdeki en önemli yol arkadaşınızın mevsim şartlarına hazır olduğuna emin olmadan yola çıkmayın.

Devamını Okuyun
 
 
yuzde45fiyatgarantisi.jpg
 
 

3 Dakikada
Online Teklif

Uzman Hasar
Desteği

Ücretsiz
Kargo

7/24 Müşteri
Hizmetleri

%45'e Varan
Fiyat Avantajı

En İyi
Fiyat Garantisi

 
 
 
 
 

Sigortam.net 2001-2015 Tüm hakları saklıdır.
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul

Bu e-posta, bültenlerimizi almak istediğinizi belirttiğiniz için gönderilmiştir.Gelecekte bu tür e-postalar almak istemiyor ya da bu bültenin size yanlışlıkla gönderildiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Listeden çıkmak için tıklayınız   Kullanıcı sözleşmesi   sigortam@sigortam.net