Aylık E-Bülten
Mayıs 2015
 
 
 

Sayın Müşterimiz,

Yaz aylarının iyice yaklaştı. Biz de bu ayki bültenimizde, yaz aylarına hazırlıkta siz yardımcı olacağını düşündüğümüz konuları bir araya getirdik. Öncelikle, yaz tatiline ve yolculuğa çıkmadan önce kontrol etmeniz gerekeleri listeledik. Daha sonra bu yaz kasko sigortanızı avantajlı fiyatlarla alabilmeniz için ipuçları verdik. Bu mevsimde sağlığınız için dikkat etmeniz gereken beslenme konuları ve yeni bir otomobil lastiğine ihtiyacınız olup olmadığınına nasıl karar vereceğinize dair bilgiler diğer konularımız.

Sağlıklı ve güvenli bir yaz geçirmeniz ümidi ile, keyifli okumalar dileriz.

 
 
 
 
yaz-yolculuklari.jpg

Yaz Yolculukları için Hazırlıklar Başlasın

Yaz demek pek çoğumuz için tatil demek. Neredeyse bütün bir kış, yazın çıkacağımız tatil hayalleri ile geçti. Peki bu tatil için planlar hazır mı? Tatile çıkmadan önce neler yapılmalı, hangi hazırlıklar tamamlanmalı?

Devamını Okuyun
 
 
 
ekonomik-biryaz.jpg

Tatile Çıkmadan Önce Kasko Fiyatlarında %45’e Varan Avantajı Yakalayın

Yaz tatili nedeni ile masraflarınız artmışken, daha fazla masrafa girmeden, kasko sigortasında %45’e varan fiyat avantajı ile en uygun poliçeyi satın alabilmeniz için nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Devamını Okuyun
 
 
eniyifiyatgarantisi.jpg
 
 
saglikli-yaz-beslenmesi.jpg

Sağlıklı Bir Yaz için Beslenme Önerileri

Yeni mevsim ile, doğada pek çok değişti. Bu dğeişiklikten tabi insanlarda etkileniyor ve yeme alışkanlıklarından, uyku düzenine hayatımızda pek çok şey değişiyor. Bu değişim belki de kıştan depoladığımız bir miktar fazla kilodan kurtulmak için bir avantajdır. Ne dersiniz?

Devamını Okuyun
 
 
 
yenibir-otomobil-lastigi.jpg

Yeni Bir Otomobil Lastiğine İhtiyacınız Olduğunun 5 Göstergesi

Otomobil sahibi olmanın pek çok faydası olduğu gibi oldukça da masrafı vardır. Vergiler, yakıt, bakım, sigorta ilk anda sayılabilecek masraflar. Pek çok araç sahibi bu masrafları minimumda tutmak için gayret sarfeder. Gider kalemleirnden birisi olan araba lastiğini ne zaman değiştirmek gerektiğini bilirseniz, bu masrafınızı biraz daha konrol edebiliriniz.

Devamını Okuyun
 
 
yuzde45fiyatgarantisi.jpg
 
 

3 Dakikada
Online Teklif

Uzman Hasar
Desteği

Ücretsiz
Kargo

7/24 Müşteri
Hizmetleri

%45'e Varan
Fiyat Avantajı

En İyi
Fiyat Garantisi

 
 
 
 
 

Sigortam.net 2001-2015 Tüm hakları saklıdır.
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul

Bu e-posta, bültenlerimizi almak istediğinizi belirttiğiniz için gönderilmiştir.Gelecekte bu tür e-postalar almak istemiyor ya da bu bültenin size yanlışlıkla gönderildiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Listeden çıkmak için tıklayınız   Kullanıcı sözleşmesi   sigortam@sigortam.net