Aylık E-Bülten
Nisan 2015
 
 
 

Sayın Müşterimiz,

Nisan Ayı bültenimizde, sizlere faydası olacağını düşündüğümüz bazı “En”’leri derledik.

Öncelikli olarak hem aracınızı hem de bütçenizi koruyabilmeniz için en uygun kasko ve trafik poliçelerinin nasıl seçilmesi gerektiği  ve baharda araç bakımı için ekonomik ipuçları ile ilgili yazılarımızı bulabilirsiniz. Bahar aylarında en sık rastlanan hastalıklar ve bunlara karşı alınabilecek önlemler sağlık bölümümüzde. Otomobil bölümümüzde ise araçlarını değiştirmeyi veya yeni bir araç almayı düşünenler için derlediğimiz, en son modeller ve en uygun kampanyalarla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

 
 
 
 
kasko-nasil-secilir.jpg

En Uygun Kasko ve Trafik Poliçesi Nasıl Seçilir?

İyi bir araştırma, ihtiyaçların doğru belirlenmesi, teminat kapsamları konusunda bilgi sahibi olmak ve konusunda uzman bir sigorta danışmanından destek almak sizi en uygun kasko ve trafik sigortasına ulaştıracaktır.

Devamını Okuyun
 
 
 
bahar-bakim-tuyolari.jpg

Aracınız için En Ekonomik Bahar Bakımı Tüyoları

Yenilenmenin mevsimi baharla birlikte hepimiz kışın üzerimizde bıraktığı olumsuz etkileri atmaya başladık. Bu yenilenmeden arabalarımız niçin nasibini almasın? Ekonomik bakım tüyoları ile araçlarımızı kışın etkilerinden kurtarmak ve yeni mevsime hazırlamak mümkün.

Devamını Okuyun
 
 
eniyifiyatgarantisi.jpg
 
 
bahar-hastaliklari.jpg

En Yaygın Bahar Hastalıkları ve Önlemleri

Yenilenmenin mevsimi ilk bahar, bazen bizi biraz kandırır. Kışın kasvetinden kurtulduk derken gördüğümüz ilk güneşe kanmak, içimizi açan bahar dalları ile havaya yayılan polenler gibi pek çok etken çeşitli hastalıklara da davetiye çıkarır. Peki bunlar nelerdir ve nasıl korunulur?

Devamını Okuyun
 
 
 
son-model-otomobil.jpg

En Son Otomobil Modelleri, En Uygun Kampanyalar

Araç değiştirmek için yeni mevsimi bekleyenlerden misiniz? Doğa yenilenirken aracını yenilemek isteyenler için otomobil markalarının birbirinden uygun kampanyalar yaptığını biliyor musunuz? İşte en son model araçlar ve Nisan 2015’deki bu araçlara sahip olmak için en uygun araç kampanları.

Devamını Okuyun
 
 
yuzde45fiyatgarantisi.jpg
 
 

3 Dakikada
Online Teklif

Uzman Hasar
Desteği

Ücretsiz
Kargo

7/24 Müşteri
Hizmetleri

%45'e Varan
Fiyat Avantajı

En İyi
Fiyat Garantisi

 
 
 
 
 

Sigortam.net 2001-2015 Tüm hakları saklıdır.
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul

Bu e-posta, bültenlerimizi almak istediğinizi belirttiğiniz için gönderilmiştir.Gelecekte bu tür e-postalar almak istemiyor ya da bu bültenin size yanlışlıkla gönderildiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Listeden çıkmak için tıklayınız   Kullanıcı sözleşmesi   sigortam@sigortam.net