Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın.
 
  Aylık E-Bülten
Temmuz 2015
 
 
 

Sayın Müşterimiz,

Temmuz ayı bültenimizde aracınızın kaskosunu yenilerken dikkat etmeniz gereken hususlar ve uygun fiyata kasko almanın püf noktaları ile karşınıza çıkıyoruz. Bültenimizde ayrıca yaz aylarının serinleme durakları havuzların saçtığı tehlikeler ve 2016 yılında piyasaya çıkacak yeni otomobil modelleri hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Ufak bir hatırlatma yaparak, 2015 MTV 2.taksit ödemelerinin son gününün 31 Temmuz 2015 olduğunu belirtir, keyifli okumalar dileriz.
 

 
 
 
 
kasko-yenilerken1.jpg

Kasko Yenilerken Dikkat Etmeniz Gerekenler  

Aracınızın ve bütçenizin en önemli koruyucusu kasko sigortanızı yenilerken, kötü sürprizlerle karşılaşmamak için dikkatli olun. Kasko yenilemesi sırasında gözünüzden kaçan birkaç ayrıntı ile istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabileceğiniz gibi, dikkat edeceğiniz ufak noktalarla eskisinden daha avantajlı bir kaskoya sahip olabilirsiniz.

Devamını Okuyun
 
 
 
yuzme-havuzlari2.jpg

Yüzme Havuzları Tehlike Saçıyor  

Yaz sıcaklarında serinlemek için sık sık tercih edilen havuzlar, gerekli önlemlerin alınmaması halinde insan sağlığını tehdit eden ortamlara dönüşebiliyor. Girdiğiniz havuzda alınması gereken sağlık ve güvenlik önlemlerinin neler olduğunu biliyor musunuz?

Devamını Okuyun
 
 
eniyifiyatgarantisi.jpg
 
 
3.jpg

Uygun Fiyata Kasko Almanın Yolları

Kasko fiyatları için birkaç küçük ayrıntı hakkında bilgi sahibi olmanız, kaskonuzu daha uygun fiyata almanızı sağlayabilir. Kaskonuzu tahmin ettiğinizden daha uygun bir fiyata almak ve hem bütçenizden, hem de zamanınızdan kâr etmek için bu önerileri mutlaka okuyun.

Devamını Okuyun
 
 
 
2016-yilinda-otomobiller4.jpg

2016 Yılında Satışa Çıkacak Otomobiller  

Yılın ilk yarısını geride bırakırken,  gelecek yıl yollarda olacak son model otomobiller üretici firmalar tarafından tek tek tanıtılmaya başlandı. Tasarımları ve son teknoloji donanımları ile 2016’nın en çok konuşulacak otomobillerini incelerken hayran kalacaksınız.

Devamını Okuyun
 
 
yuzde45fiyatgarantisi.jpg
 
 

3 Dakikada
Online Teklif

Uzman Hasar
Desteği

Ücretsiz
Kargo

7/24 Müşteri
Hizmetleri

%45'e Varan
Fiyat Avantajı

En İyi
Fiyat Garantisi

 
 
 
 
 

Sigortam.net 2001-2015 Tüm hakları saklıdır.
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul

Bu e-posta, bültenlerimizi almak istediğinizi belirttiğiniz için gönderilmiştir.Gelecekte bu tür e-postalar almak istemiyor ya da bu bültenin size yanlışlıkla gönderildiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Listeden çıkmak için tıklayınız   Kullanıcı sözleşmesi   sigortam@sigortam.net