İlab Holding | Kariyer.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kariyer.net – İş Arayanlar İçin İş İlanları, Eleman Arayanlar İçin Eleman

Kariyer.net, Türkiye'nin ilk online insan kaynakları sitesidir.

İş arayan adaylarla, personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların özgeçmiş oluşturup,  başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru elemana en kısa sürede ulaşmasını sağlayan hizmetleri sunar.
283 farklı sektördeki iş ilanlarına ulaşmak, özgeçmiş oluşturmak ve iş başvurusu yapmak için siz de hemen üye olabilirsiniz.

  İşverenseniz, personel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlere ulaşmak için, eleman ilanınızı hemen yayınlayıp, aradığınız personele hızla ulaşın!

Kariyer.net ile Çalışmanın Avantajlarını Yaşayın!

Kariyer.net, iş arayan ve işveren üyelerine süreci en hızlı şekilde tamamlayabilme avantajı sunar:

• Hızlı, kolay ve detaylı bir menü yapısı,
• Teknik Destek  ve Müşteri Hizmetleri,
• Uygun iş ilanlarına ve adaylara hızlı ulaşım imkanı,
• İşe alım ihtiyaçlarınıza uygun farklı üyelik paketleri,
• İşe alım süreçlerinizi kolaylaştıran ürün ve uygulamalar

Kariyer.net, İlab Holding iştirakidir.


Benzer İçerikler

Sigorta Firmaları

Türkiye’nin en büyük sigorta firmaları Sigortam.net çatısı altında. Farklı sigorta firmalarından tek bir form doldurarak teklif almak için sadece 3 dakikanızı ayırmanız yeterli. İster kasko, ister zorunlu trafik sigortası isterseniz de özel sağlık sigortası formunu doldurarak sigorta firmalarının ihtiyaçlarınıza özel hazırladığı teklifleri görün, karşılaştırın, bütçenize en uygun olanı hemen seçin ve satın alın. Sigortam.net ile Anlaşmalı Sigorta Firmaları Listesi Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta AIG Sigorta Aksigorta Allianz Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik Anadolu Sigorta Axa Sigorta BNP Paribas Cardif Hayat ve […]

Devamını Oku

Peugeot Kasko Sorgulama

Peugeot kaskonuzu hala almadıysanız; Peugeot kasko sorgulamanızı Sigortam.net’ten yapın, en uygun Peugeot kasko fiyatlarına ulaşın.

Devamını Oku

Antalya Trafik Sigortası Fiyatları Sigortam.net’te

En Uygun Antalya Trafik Sigortası Fiyatları için 2 dk Yeter! 07 Antalya plaka kodlu aracınıza özel en uygun trafik sigortası fiyatlarını bulamamaktan mı şikayetçisiniz? Arayışınıza son verecek, bütçenizde tasarruf sağlayacak araç sigortası seçenekleri Sigortam.net’te! Araç sigorta sorgulama işleminizi Sigortam.net’ten yapın, sadece 2 dakikada tek bir form doldurarak Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini anında online görün, karşılaştırın ve trafik sigortanızı hemen yaptırın. Antalya Plaka Koduna Özel Trafik Sigortası Sorgulama için; Trafik sigortası sorgulama formunu eksiksiz doldurun, En iyi sigorta şirketlerinin Antalya'ya özel […]

Devamını Oku