İlab Holding | Kariyer.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kariyer.net – İş Arayanlar İçin İş İlanları, Eleman Arayanlar İçin Eleman

Kariyer.net, Türkiye'nin ilk online insan kaynakları sitesidir.

İş arayan adaylarla, personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların özgeçmiş oluşturup,  başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru elemana en kısa sürede ulaşmasını sağlayan hizmetleri sunar.
283 farklı sektördeki iş ilanlarına ulaşmak, özgeçmiş oluşturmak ve iş başvurusu yapmak için siz de hemen üye olabilirsiniz.

  İşverenseniz, personel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlere ulaşmak için, eleman ilanınızı hemen yayınlayıp, aradığınız personele hızla ulaşın!

Kariyer.net ile Çalışmanın Avantajlarını Yaşayın!

Kariyer.net, iş arayan ve işveren üyelerine süreci en hızlı şekilde tamamlayabilme avantajı sunar:

• Hızlı, kolay ve detaylı bir menü yapısı,
• Teknik Destek  ve Müşteri Hizmetleri,
• Uygun iş ilanlarına ve adaylara hızlı ulaşım imkanı,
• İşe alım ihtiyaçlarınıza uygun farklı üyelik paketleri,
• İşe alım süreçlerinizi kolaylaştıran ürün ve uygulamalar

Kariyer.net, İlab Holding iştirakidir.


Benzer İçerikler

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin Görevleri

Türkiye'deki sigorta bilincini arttırmak amacıyla çalışan Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliğine, tüm sigorta şirketleri üye olmak zorundadır.

Devamını Oku

Sonbaharda Enerjinizi Yenilemenin 10 Yolu

Sıcak ve uzun yaz günleri artık geride kaldı. Pek çok kişi için hüzün ve sararıp dökülen yapraklar demek olan sonbahar, aslında kendinizi yenilemek için de yeni bir fırsat.

Devamını Oku

Sigortam.net & Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Tanımlar Positive Card: Petrol Ofisi’nin müşteri sadakat kartıdır. Positive Puan: Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında ücretsiz yakıt alınmasını sağlayan yakıt puandır. 1- Kampanyaya katılmak için ne yapmam gerekiyor? Kampanyaya katılmak için Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası almış olmanız ve poliçenizin yürürlükte olması gerekiyor. 2- Sigortam.net’ten daha önce poliçe aldım ve poliçem halen devam ediyor. Kampanyadan faydalanabilir miyim? Kampanyaya katılmak için Sigortam.net’te yürürlükte kasko veya trafik sigortası poliçenizin olması yeterlidir. 3- Kampanya hangi tarihler arasında geçerli? Kampanya 10 Eylül 2017 – 09 Eylül […]

Devamını Oku