Acıbadem Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Son 30 günde 3.107 kişi Sigortam.net'ten en iyi fiyat garantisi ile özel sağlık sigortası teklifi aldı.
telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Özel Sağlık Sigortası Avantajları

Özel sağlık sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler ve sağlık merkezlerinden daha hızlı ve daha kaliteli sağlık hizmeti alırsınız. Poliçe teminatlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi masraflarınız karşılanırken siz yalnızca katkı payınızı ödersiniz.

Size en yakın özel sağlık kuruluşlarının hangi anlaşmalı sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduğunu Sigortam.net üzerinden öğrenerek sigorta seçiminizi kolaylaştırın.

Özel Acıbadem Sağlık Grubu

Acıbadem Sağlık Grubu, 1991 yılından bu yana, genel amaçlı 16 hastane, 12 tıp merkezi ve poliklinikleri, merkez laboratuvar ve şubeleriyle, 2.200’ü hekim olmak üzere 12.000’den fazla çalışanı ile yaygın biçimde hizmet veriyor. Grubun Kadıköy, Kozyatağı, Maslak, Bakırköy, Fulya, Bursa, Kocaeli, Adana, Kayseri, Eskişehir, Bodrum, Ankara Acıbadem Hastanelerinin yanı sıra Tıp, Labaratuvar ve Tanı Merkezleri bulunuyor.

Acıbadem Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Acıbadem Hastanesi ile anlaşmalı olan aşağıdaki sigorta şirketlerine ait özel sağlık sigortası ürünlerini Sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden satın alabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta
Aksigorta
Allianz
Anadolu Sigorta
Axa Sigorta
Ergo Sigorta
Groupama Sigorta
Güneş Sigorta
HDI Sigorta
Mapfre Genel Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Zurich Sigorta

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL