36.747 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Müşterilerimiz poliçelerini e – posta ile alarak 2016 yılında 7.000 fidanın büyümesine katkıda bulundular. 2017 yılında da TEMA ile birlikte oluşturduğumuz Balıkesir Gönen'deki hatıra ormanında 7000 ağacın toprakla buluşmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin desteği ile 2016 yılında başladığımız projemizde 2017 sonuna kadar bu sayıyı 14.000 fidana ulaşacağız.

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!
   

16 yılı aşan deneyimimiz ve bugüne kadarki 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz ile Türkiye’deki online sigortacılığın ilk ve lider platformu olmanın bilincini göz önünde bulundurarak , yeşil bir dünya için kağıt israfının önüne geçilmesinin yanı sıra binlerce fidanın toprakla buluşmasını hedefleyen projemizi 2016'da hayata geçirdik.

Bu süreçte müşterilerimizden aldığımız büyük destekle çok ciddi boyutlara ulaşan kağıt israfının önüne geçmenin yanında binlerce fidanın da toprağa ulaşmasını sağladık.

Müşterilerimizin %50’si Dijital Poliçeyi Tercih Ediyor

Bu projede başarılı olmamızda en büyük pay ise şüphesiz ki müşterilerimize ait. Müşterilerimizin %50’si yeşil bir dünya hedefimize destek vererek, poliçelerini e – posta ile almayı tercih ettiler. Müşterilerimizden aldığımız bu büyük destekle beraber şimdi çok daha heyecanlıyız. TEMA ile birlikte ortaklaşa yürüttüğümüz proje kapsamında, 2017 yılı içerisinde 7000 adet fidanın daha toprakla buluşmasını sağlayacağız. 

Siz de poliçenizi e – posta ile almayı tercih edin, dijital poliçe ile gelecekte yeşil bir dünya hedefimize katkıda bulunarak hem gereksiz kağıt israfına “dur” deyin, hem de binlerce fidanın büyümesine katkıda bulunun.

Geleceğimizi korumak, çocuklarımıza güzel bir dünya bırakmak bizim elimizde. 

Dijital Poliçeniz Dakikalar İçerisinde E-Postanızda 

Poliçenizi Sigortam.net'ten yaptırmanız halinde dijital poliçenizi dakikalar içerisinde e - posta adresinize gönderiyoruz. Böylelikle poliçenizi e - posta adresinizden ister bilgisayarınıza, isterseniz de cep telefonunuza indirebilir, gerek görmeniz halinde saniyeler içerisinde poliçe çıktısını alabilirsiniz. 

Poliçenizi Yanınızda Taşımanıza Gerek Yok 

Sürücülerin en fazla düştükleri yanılgıların başında trafik sigortası poliçesini araçta taşınmasının zorunlu olduğu düşüncesi geliyor. Oysa ki 2013'ten bu yana trafik sigortası poliçesinin araçta bulunması gibi bir zorunluluk söz konusu değil: Artık trafik ekipleri kullandıkları sistem sayesinde online olarak aracın zorunlu trafik sigortasının bulunup bulunmadığını görebiliyor. 

Siz de 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı'mızı arayarak poliçenizi Sigortam.net'ten yaptırın, hem ihtiyacınız olan poliçeye en uygun fiyata sahip olun, hem de satın aldığınız her poliçe ile binlerce fidanın büyümesinde pay sahibi olun.