Sigortam.net ile Satın Aldığınız Her Poliçe Yeşil Bir Dünya için Destek Demek
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net ile Satın Aldığınız Her Poliçe Yeşil Bir Dünya için Destek Demek

Müşterilerimiz poliçelerini e – posta ile alarak Aralık 2015’ten bugüne kadar 7 bin fidanın büyümesine katkıda bulundular. 

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

16 yılı aşan deneyimimiz ve bugüne kadarki 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz ile Türkiye’deki online sigortacılığın ilk ve lider platformu olmanın bilincini göz önünde bulundurarak , yeşil bir dünya için kağıt israfının önüne geçilmesinin yanı sıra binlerce fidanın toprakla buluşmasını hedefleyen projemizi Aralık 2015’te hayata geçirdik.

Bu süreçte müşterilerimizden aldığımız büyük destekle çok ciddi boyutlara ulaşan kağıt israfının önüne geçmenin yanında binlerce fidanın da toprağa ulaşmasını sağladık.

Müşterilerimizin %50’si Dijital Poliçeyi Tercih Ediyor

Bu projede başarılı olmamızda en büyük pay ise şüphesiz ki müşterilerimize ait. Müşterilerimizin %50’si yeşil bir dünya hedefimize destek vererek, poliçelerini e – posta ile almayı tercih ettiler. Müşterilerimizden aldığımız bu büyük destekle beraber şimdi çok daha heyecanlıyız.

Siz de poliçenizi e – posta ile almayı tercih edin, dijital poliçe ile gelecekte yeşil bir dünya hedefimize katkıda bulunarak hem gereksiz kağıt israfına “dur” deyin, hem de binlerce fidanın büyümesine katkıda bulunun.

Geleceğimizi korumak, çocuklarımıza güzel bir dünya bırakmak bizim elimizde.

Dijital Poliçeniz Dakikalar İçerisinde E-Postanızda

Poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırmanız halinde dijital poliçenizi dakikalar içerisinde e – posta adresinize gönderiyoruz. Böylelikle poliçenizi e – posta adresinizden ister bilgisayarınıza, isterseniz de cep telefonunuza indirebilir, gerek görmeniz halinde saniyeler içerisinde poliçe çıktısını alabilirsiniz.

Poliçenizi Yanınızda Taşımanıza Gerek Yok

Sürücülerin en fazla düştükleri yanılgıların başında trafik sigortası poliçesini araçta taşınmasının zorunlu olduğu düşüncesi geliyor. Oysa ki 2013’ten bu yana trafik sigortası poliçesinin araçta bulunması gibi bir zorunluluk söz konusu değil: Artık trafik ekipleri kullandıkları sistem sayesinde online olarak aracın zorunlu trafik sigortasının bulunup bulunmadığını görebiliyor.

Siz de 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırın, hem ihtiyacınız olan poliçeye en uygun fiyata sahip olun, hem de satın aldığınız her poliçe ile binlerce fidanın büyümesinde pay sahibi olun.


Benzer İçerikler

Marmara Üniversitesi ile Sigortam.net İşbirliği

16 Mayıs 2007 , Çarşamba / Dünya Gazetesi

Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası sorunları da beraberinde getirecek.

Devamını Oku

Araç Sahiplerine 3 Altın Tüyo

Sigortam.net araç sahiplerinin tüm yazı güvenle geçirmeleri için üç tüyoya dikkat çekiyor: Kasko yaptırın, aracınıza özen gösterin, güvenli sürüş sağlayın.

Devamını Oku

Sigortacılıkta ‘Halkın Favorisi’ Sigortam.net

Sigortam.net sms yoluyla yapılan oylamada 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Sigortacılık kategorisinde “Halkın Favorisi” seçildi. 

Devamını Oku