444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Sigorta'da Atama!

25 Mart 2014

Türkiye’nin lider sigorta ve emeklilik şirketlerinden Allianz Sigorta ve Allianz Hayat ve Emeklilik şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes oldu.

1998-2012 tarihleri arasında PricewaterhouseCoopers (PwC) Türkiye Başkanlığı’nı yürüten ve şirketin ülke faaliyetlerinden sorumlu olan Başaran-Symes, 1990-2013 yılları arasında PwC firmasının ortağı olarak görev yaptı. PwC Türkiye haricinde Kopenhag ve Londra ofislerinde de çalışan Başaran-Symes, 1998-2005 yılları arasında PwC Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi'nin ve 2005-2008 yılları arasında da PwC Eurofirm şirketinin Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

2000 yılında Dünya Ekonomi Forumu tarafından “Geleceğin Global Lideri” ünvanını alan Başaran-Symes, 2004 yılında 100 aktif liderden oluşan "Geleceğin Global Liderleri” topluluğuna seçildi.

Cansen Başaran-Symes: “Finansal hizmetler alanında dünyanın lider şirketlerinden Allianz Grubu’nun en önem verdiği pazarlardan biri olan Türkiye’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi, benim için heyecan verici. İş dünyasında 33 yıllık tecrübemi, Allianz Türkiye’nin dinamik ve yenilikçi ekibinin deneyimi ile birleştirerek tüm paydaşlarımıza ve topluma daha fazla değer yaratacağımıza inanıyorum” açıklamasında bulundu.
  
Cansen Başaran-Symes İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Başaran-Symes aktif olarak TÜSİAD yönetim kurulu üyesi, sayman üye ve Şirket İleri Komisyonu Başkanı, Endeavor (Etkin Girişimci Destekleme Derneği) kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi, FODER (Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği) Danışma Kurulu Başkanı, BCCT (Ingiliz Ticaret Odası) danışma kurulu üyesi, Bağımsız Denetim Derneği- kurucu üyesi ve danışma kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Sigortam.net üzerinden Allianz Sigorta'nın kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası tekliflerine kolayca ulaşabilir, sigorta sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. . Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşın, detaylı bilgi alın.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.