Allianz Sigorta Her Bütçeye Uygun Modüler Sağlık Sigortası

Allianz özel sağlık sigortası için hemen teklif alın.
5.5 Milyonun Tercihi Sigortamnet

Allianz Sigorta Modüler Sağlık Sigortası Nedir?

Allianz Sigorta’nın her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ve seçim özgürlüğü sunması nedeniyle dikkat çeken Modüler Sağlık Sigortası'na olan ilgi gün geçtikçe büyüyor. İhtiyaçlara göre seçim özgürlüğü sunarak, tamamen sigortalının hayalindeki teminatlardan oluşan bir ürünün ortaya çıkmasını sağlayan Modüler Sağlık Sigortası ile artık herkes kendi özel sağlık sigortasını oluşturabiliyor.

Modül Seçenekleri

Modüler sistem ile özel sağlık sigortası poliçenizdeki muafiyet limiti, ödeme yüzdesi alternatifleri ve farklı limit seçeneklerini kendi bütçe ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturabilirsiniz. Çoğu özel sağlık sigortasındaki standart teminatlarda yer alan ihtiyaç dışı teminatlar nedeniyle artan maliyetleri, modüler sağlık sigortası ile ödemek zorunda kalmazsınız.

Modüler Sağlık Sigortasının Avantajları

Kendi teminatlarınızı kendiniz belirlersiniz.
Hizmet almak istediğiniz anlaşmalı sağlık kuruluşlarını kendiniz seçersiniz.
Limit, ödeme yüzdesi, katılım payı ve muafiyet tercihlerinizi kendiniz şekillendirirsiniz.
Yatarak Tedavi Modülü 
Ameliyatlar – Ameliyatsız yatışlar – Kemoterapi – Radyoterapi- Diyaliz Tedavi ile Tetkikleri- Küçük Cerrahiler ve Tıbbi Gözle – Genel Sağlık Kontrolü – Mamografi ve PSA – Ambulans Hizmeti.

Ayakta Tedavi Modülü

Doktor Muayenesi – İlaç ve Aşılar – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon- Laboratuvar Tetkikleri ve İleri Tanı Yöntemleri.

Doğum Modülü

Normal doğum – Sezaryen – Gebelik rutin kontrolleri – Yenidoğan Paketi.

Diş ve Gözlük Modülü

Diş Muayenesi – Diş Tedavisi – Gözlük – Lens.

Ek Hizmetler Modülü

Sağlık Taraması (Check-up) , Prestij Paket (İkinci Görüş, Hastanede Özel Hizmetler, Yatarak Tedavi Sonrası Eve Nakil)

Muafiyet

Muafiyet ile sigortalı yatarak tedavi masraflarının belli bir limitine kadar olan kısmını kendisi karşılamaktadır. Belirlenen limitin aşılması durumundaki masraflar ise poliçedeki özel şartlar doğrultusunda seçilen teminat limiti, katılım payı ve kurum ağında poliçeden karşılanır.

Ödeme Yüzdesi

Sigorta kurumunun anlaşmalı sağlık kurumu, anlaşmasuz sağlık kurumu ve yurt dışı sağlık kurumu olmak üzere, her kurum için poliçede belietilen ödeme yüzdesi dahilindeki kısma ödeme yüzdesi denmektedir. Ödeme yüzdesinden arta kalan kısım ise sigortalı tarafından ödenmektedir.

Network Seçenekleri

Allianz Sigorta’nın modüler sağlık sigortası ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarını bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

Mavi Network

Amerikan Hastanesi Grubu, Acıbadem Sağlık Grubu, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Grup Florence Nightingale, Memorial Sağlık Grubu ve Anadolu Sağlık Merkezi dışındaki tüm Anlaşmalı Sağlık Kurumları.

Yeşil Network

Mavi Network'e ek olarak; Grup Florence Nightingale, Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri ve Anadolu Sağlık Merkezi.

Sarı Network

Yeşil Network'e ek olarak; Acıbadem Sağlık Grubunu ve Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastaneleri.

Beyaz Network

Sarı Network'e ek olarak; Amerikan Hastanelerini kapsar.

Modüler Sağlık Sigortası'ndan Kimler Yararlanabilir?

Allianz Sigorta’nın modüler sağlık sigortası ürünlerine Türkiye Sınırları içerisinde ikamet eden 64 yaşa kadar sağlıklı bireyler başvuruda bulunabilirler. Ayrıca ebeveynler poliçede kendileri bulunmaksızın 6-17 yaş arası çocuklarının tek olarak sigortalanmalarını sağlayabilirler.

Allianz Sigorta, Modüler Sağlık Sigortası ürünlerine Sigortam.net avantajları ve olanakları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Siz de sağlığınızı güvence altına almak istiyorsanız hemen özel sağlık sigortası başvurusu yaparak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en avantajlı özel sağlık sigortasına sahip olun.