444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Sigorta’da Yeni Atama!

25 Ağustos 2014

Türkiye’nin köklü ve en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Allianz Sigorta, kadrosunu genişletmeye ve büyümeye devam ediyor. Allianz Sigorta, Özlem Özer’i Allianz Türkiye Kurumsal İletişim Departmanı’nda İç İletişim Müdürü olarak atadı. Yeni görevinde Özer, Allianz’ın bünyesinde yer alan tüm şirketlerin iç iletişim stratejisini oluşturmak ve uygulamak görevlerini üstlenecek.

Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Özer, aynı üniversitede Pazarlama İletişimi alanında yüksek lisans eğitimi de aldı. 2007’de Zarakol İletişim’de kariyerine başlayan Özer, kurumsal iletişim alanlarında birçok sektörde görev yaptı. Yapı Kredi Bankası’nda basın ilişkileri ve iç iletişim yöneticisi olarak çalışan Özer, Allianz Sigorta bünyesine katılmadan önce OMV Petrol Ofisi’nde kurumsal marka ve iç iletişim müdürü olarak çalışıyordu. 

Allianz Sigorta Hakkında:

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Allianz Sigorta, uzun yıllardır müşterilerine en iyi kalitede hizmetler sunuyor. 70’in üzerinde ülkede 180 binden fazla çalışana sahip olan şirket, 75 milyon müşterisine hizmet veren dünyanın en büyük 20. şirketi ünvanına sahip. Şirketin 2009 yılına ait toplam cirosu 97.4 milyar Euro’dan fazladır. Ayrıca şirket, bağımsız araştırma şirketi GfK tarafından Capital Dergisi için yapılan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması”nda da Allianz, 2013’ün en beğenilen sigorta şirketi seçildi.

 

 

Allianz Sigorta ile ilgili diğer yazılar:

Allianz Sigorta’nın 2014 Gelir Değerlendirmesi

Allianz’ın Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Allianz Sigorta Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası

Allianz, Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi Oldu

Allianz Sigorta’dan İhtiyacınıza En Uygun Sigorta Seçenekleri Sigortam.net'te!

Sigortam.net’ten Allianz Sigorta’nın en uygun kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası tekliflerine ulaşmak aşağıdaki adımlarla çok kolay!

  • Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak, tek bir formu kolayca doldurup Allianz Sigorta’nın en uygun kasko, trafik ve özel sağlık sigortası fiyatlarına ulaşın.
     
  • Karşılaştırma platformu sayesinde seçtiğiniz teklifleri karşılaştırıp, arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigortayı seçin.
     
  • Satın almak istediğiniz sigortayı ister online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 yaptırın.
     
  • Poliçeniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilsin.

Okumaya Devam Edin

Allianz Sigorta A.Ş.

15 Temmuz 2010 Perşembe

Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 70'in üzerinde ülkede 180 bini aşkın çalışanı ile 75 milyon müşterisine bankacılık, sigortacılık ve varlık yönetimi hizmetleri veren Allianz, dünyanın en büyük 20. şirketi unvanının sahibi.