444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

17 Haziran 2013
Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olarak 1990 yılında kurulan Anadolu Hayat Emeklilik 23 yaşında.
 
Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi. Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, yaptığı konuşmada tüm çalışanlara teşekkür ederek, sektördeki öncü konumlarını, deneyimli ve donanımlı kadroları ile sürdüreceklerini belirtti.
 

Anadolu Hayat Emeklilik

 
Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası alanında hizmet veren ve Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olma unvanını taşıyan Anadolu Hayat Emeklilik, Birikimli Hayat Sigortaları ve BES ürünleri ile sektörde en çok prim üreten emeklilik şirketi. Şirket ayrıca Türkiye'nin halka açık ilk ve tek emeklilik şirketi olma unvanına da sahip.
 
 
Anadolu Hayat Emeklilik 2013 yılı itibarıyle 650 bin katılımcı sayısına ulaşan şirket, 250’ye yakın sigorta acentesi ve çeşitli bankalara ait 800 şube aracılığı ile hizmet veriyor. 
 
 
 
 
Yıllık hayat sigortası yaptırarak kendinizi ve ailenizi sigorta güvencesi altına alın. www.sigortam.net üzerinden Yıllık Hayat Sigortası Başvuru Formu doldurun, bilgilerinizi sigorta şirketlerine iletelim. Sigorta şirketleri tekliflerini sunmak üzere size dönüş yapsınlar. 

Okumaya Devam Edin

Bireysel Emeklilik ile Hayat Sigortası Arasındaki Farklar Nelerdir?

11 Nisan 2012 Çarşamba
Öncelikle bireysel emeklilik sistemi ve hayat sigortaları birbirinden ayrı mevzuatlara ve içeriklere sahiptir.

Neden Hayat Sigortası Yaptırılmalıdır?

10 Aralık 2012 Pazartesi
Hayat sigortası, sigortalıya 1 yıl süre ile vefat ve sürekli hastalık riskleri karşısında teminat veren, hayatın birçok alanında güvence sağlayan bir sigorta türüdür.

Konut Kredisinde Hayat Sigortasını Tüketici Seçecek

29 Mayıs 2013 Çarşamba
Hayat sigortasını konut kredisi çekilen bankadan yaptırma zorunluluğu kaldırılacak. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı konu ile ilgili bir taslak üzerinde çalışıyor.