Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olarak 1990 yılında kurulan Anadolu Hayat Emeklilik 23 yaşında.
 

Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi. Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, yaptığı konuşmada tüm çalışanlara teşekkür ederek, sektördeki öncü konumlarını, deneyimli ve donanımlı kadroları ile sürdüreceklerini belirtti.
 

Anadolu Hayat Emeklilik

 
Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası alanında hizmet veren ve Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olma unvanını taşıyan Anadolu Hayat Emeklilik, Birikimli Hayat Sigortaları ve BES ürünleri ile sektörde en çok prim üreten emeklilik şirketi. Şirket ayrıca Türkiye'nin halka açık ilk ve tek emeklilik şirketi olma unvanına da sahip.
 
 
Anadolu Hayat Emeklilik 2013 yılı itibarıyle 650 bin katılımcı sayısına ulaşan şirket, 250’ye yakın sigorta acentesi ve çeşitli bankalara ait 800 şube aracılığı ile hizmet veriyor. 
 
 
 
 
Yıllık hayat sigortası yaptırarak kendinizi ve ailenizi sigorta güvencesi altına alın. www.sigortam.net üzerinden Yıllık Hayat Sigortası Başvuru Formu doldurun, bilgilerinizi sigorta şirketlerine iletelim. Sigorta şirketleri tekliflerini sunmak üzere size dönüş yapsınlar. 

Benzer İçerikler

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi.

Devamını Oku

Hayat Sigortasında Büyüme Yaşanabilir!

Sigorta sektörü Ocak ayında prim üretimini 2013 yılının Ocak ayına göre %7.4 yükselterek 2 milyar 763 milyon TL’ye çıkardı.

Devamını Oku