444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası 2014 Tanıtım Reklam Filmi

21 Şubat 2014

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası

Aracınızı 7 gün 24 saat güvence altında tutan Anadolu Sigorta’nın sunduğu araç sigortası zengin seçenekleriyle, ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazırlanmıştır. Kanunen zorunlu tutulan araç sigortasının yanında isteğe bağlı olarak da yaptırılabilen bu sigortalar, yurtiçinde veya hizmet kapsamındaki yurtdışı ülkelerinde doğabilecek yükümlülüklerinizi koruma altına alır.

Anadolu Sigorta Şubat 2014 Kasko Reklam Videosu

Anadolu Sigorta 2014 kasko sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Anlaşmalı Araç Servisleri

Yanlış seçimlerle bilinçsiz olarak alınan kasko poliçeleri çok pahalıya mal olur. Peki, ihtiyacınız olan kasko sigortasını nasıl daha ucuza alabileceğinizi biliyor musunuz? Sizin ve aracınızın özellikleri kasko sigortası için ödediğiniz primleri doğrudan etkiler. Sizin ve aracınızın özelliklerine göre aşağıdaki kasko sigortası indirimlerini alabilirsiniz.
 

  • Hasarsızlık İndirimi
  • Muafiyet İndirimi
  • Yaş İndirimi
  • Ehliyet İndirimi

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kasko Sigortası için En İyi Teklifi Kimden Alabilirsiniz?

Kasko sigortası için en iyi seçenek; Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini size sunabilecek güvenilir bir aracı olacaktır. 2001 yılından bu yana 20’den fazla sigorta şirketi ile çalışan Sigortam.net, size güvenle pek çok kasko teklifi sunacaktır. 
 

Anadolu Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.