444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Güvencesi Samsunsporlu Olmanın Gururuyla Birleşti

18 Temmuz 2011
Spor.Haberler.Com
 
Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor ligde olduğu kadar, kasko ve trafik sigortasında da iddialı.
 
Samsunsporlular; Samsunspor Kasko ve Samsunspor Trafik Sigortası ürünleri sayesinde, bundan böyle Anadolu Sigorta güvencesini, Samsunsporlu olmanın gururuyla bir arada yaşayabilecekler. 
 
Samsunspor taraftarlarına özel olarak hazırlanan Samsunspor Trafik ve Samsunspor Kasko ürünlerinin imza protokolü 12 Temmuz Salı günü, Anadolu Sigorta'nın Genel Merkezi'nde düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. 
 
Törene, Anadolu Sigorta adına Genel Müdür Mustafa Su, Genel Müdür Yardımcıları Filiz Tiryakioğlu, Metin Oğuz ve Tahsin Erdoğan ile Acenteler ve Pazarlamadan Sorumlu Müdür Macit Bal katılırken, Samsunspor'u Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz temsil etti. 
 
İmzalanan protokole göre Anadolu Sigorta, Samsunspor taraftarlarına özel kasko ve trafik ürünü oluştururken, Samsunspor taraftarları da satın aldıkları bu poliçeler ile araçlarını güvence altına almanın yanı sıra kulüplerine de destek sağlayabilecekler. 
 
Her iki tarafta da bir süredir özenli bir şekilde hazırlıkları sürdürülen ürünlerle ilgili düşüncelerini dile getiren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su yapılan anlaşmanın, Anadolu Sigorta ve Samsunspor camiasına hayırlı olmasını diledi. Mustafa Su; elli yıla yaklaşan tarihiyle Türk futbolunun gelişimine her zaman destek olmuş, önemli bir spor kulubü olan Samsunspor ile işbirliği yapmaktan dolayı duyduğu heyecan ve mutluluğu ifade ederek, amaçlarının uzun yıllara dayanan kalıcı bir birliktelik olduğunu belirtti. Mustafa Su imzalanan protokoller ile bu yolda önemli bir adım atıldığına işaret ederek, her iki tarafın da isteği ve arzusu neticesinde bu işbirliğinin daha da gelişeceğine olan inancını vurguladı. 
 
Samsunsporlulara özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde taraftarlar, trafikte seyreden araçlar için yapılması zorunlu olan trafik sigortasının haricinde, Anadolu Sigorta'nın sunduğu geniş kasko çözümlerinden de faydalanabilecekler. Ürünlerle ilgili her türlü detaylı bilgi, Anadolu Sigorta'nın websitesinden veya 444 0 350 numaralı telefondan alınabilecek.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.