Anadolu Sigorta'dan Hasar Sürecini Kolaylaştıracak Uygulama!

Yaşanan trafik kazaları ya da aracınızın aldığı hasarlar maddi ve manevi olarak sizi üzer. Bir de buna hasar süreçleri eklendiğinde daha zor ve içinden çıkılmaz bir hal alır. İşte Anadolu Sigorta bu noktada hasar sürecini kolaylaştırıcı uygulamalar sunuyor.

Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir köklü sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti daha büyük boyutlara ulaştırmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda yenilikçi yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bu amaçla en son hayata geçirdiği projeleri ise ‘Hasar Hizmetleri Hattı ve Sesli Yanıt Sistemi’ ile ‘Web Hasar Dosya Sorgulama Hizmeti’dir.

Anadolu Sigorta’nın sesli yanıt sistemi arayanların çağrı merkezi yetkilisine ulaşabilmesi için bekleme süresine son veriyor. Bu sistem ile kişiler hasar dosyaları hakkında kolayca bilgi sahibi olabiliyor. Üstelik bu sistemden 7/24 yararlanabiliyor. Böylece zamandan da tasarruf sağlamış oluyor, sıkıcı bağlantı süreçlerini yaşamak durumunda kalmıyor.


Ayrıca Sigortam.net üzerinden de "Anadolu Sigorta Hasar Dosya Sorgulama" sayfamızı ziyaret ederek hasar sürecinizle ilgili bilgiyi öğrenebilirsiniz. Çünkü Sigortam.net sadece sigorta satışında değil poliçeniz sürecinde de yanınızdadır. Hasar durumunda da 7/24 destek verir.

Hasar Bilgisi Otomatik Olarak Gönderiliyor

Oldukça can sıkıcı olan hasar süreçlerini daha kolay hale getirme amacıyla gün geçtikçe uygulamalar geliştiren Anadolu Sigorta, geçtiğimiz günlerde de yine bir ilki gerçekleştirmiş ve hasarlı araçların teslim onay bilgisini, ekspertizden sonraki 24 saat içerisinde müşterilerine ulaştırmıştı. Sistem tarafından otomatik olarak gönderilmeye başlayan bilgiler büyük müşteriler için oldukça kolaylık sağlamıştı.

Bu uygulama sayesinde 24 saat içinde, anlaşmalı servislerdeki sigortalıların işlemleri kolayca hallediliyor. Böylece sigortalı aracın onarımı bittiğinde, araç sahibi beklemeden aracını teslim alabiliyor. Ayrıca, belli bir ücrete kadar olan hasarlarda ve eksper de bunu onaylıyorsa aracın teslim edilmesi için onay da veriliyor.

En Uygun Anadolu Sigorta Kasko Fiyatları Sigortam.net’te!

En uygun Anadolu Sigorta kasko sigortası fiyatları için zaman kaybetmeden sigorta sorgulama yapın, güvence sahibi olarak güvenli yolculukların tadını çıkarın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın sigortanızı 7/24 telefonda satın alın.

Müşteri Yorumları