444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Konut Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

06 Ocak 2014

Anadolu Sigorta Nisan 2012 Konut Reklamı

Türkiye’de 2 saat içinde tam 16 ev soyuluyor. Siz en iyisi Anadolu Sigorta’ya gelin evinizi her türlü riske karşı sigortalayın.

Anadolu Sigorta Nisan 2012 Konut Sigortası Reklam Videosu

Anadolu Sigorta konut sigortası videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Anadolu Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortanızı yaptırarak yuvanızı güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden Anadolu Sigorta’nın konut sigortası tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun konut sigortasına ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?
 

Ne yazık ki bazen hayatta olumsuzluklarla da karşılaşabiliyoruz. Hırsızlık, yangın, sel gibi felaketler evlerimize büyük zararlar, kayıplar veriri. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmadan önce sigorta yaptırmak büyük önem taşır.Konut sigortası yaptırarak evimizi ve eşyalarımızı güvence altına alarak rahat bir şekilde yaşayabiliriz.

Sigorta yaptırmayı ertelemeyin, yuvanızı risklere karşı koruyun. Bütçenize en uygun konut sigortasına Sigortam.net üzerinden sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Konut sigortası hesaplama yaparak konut sigortası fiyatlarına ulaşabilitsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.