Anadolu Sigorta Mobil Uygulaması ile Kesintisiz Hizmet!

Online sigortacılık alanında yaşanan gelişmeler, mobil sigortacılığa da önemli bir katkı sağladı. “Kaza Tespit Tutanağı Artık Mobilde” başlıklı yazımızda mobil uygulamaların sürücülere büyük avantajlar sağladığına değinmiştik. Sigorta işlemlerini ve sürücülerin ihtiyaçlarını oldukça kolaylaştıracak bir mobil uygulama da Anadolu Sigorta’dan geldi. 

Sigortalılar Anadolu Sigorta’nın IOS ve Android telefonlara uyumlu, yeni Sigortam Cepte mobil uygulamasıyla poliçe ve hasar bilgilerini takip edebilmekten en yakın anlaşmalı araç servisi ulaşımına kadar pek çok hizmeti tek bir ekran üzerinden kısa sürede yapabilecek. İnteraktif bir deneyim sunmayı amaç edinen Anadolu Sigorta, Sigortam Cepte uygulaması ile ihtiyaçlara göre farklılaştırılmış tasarımı ile pek çok anlamda kolaylık sağlayacak.

Uygulama kullanıcılarının tüm sigorta poliçelerini liste şeklinde görebileceği ve poliçelerinin detaylarını tek bir tuşla görebileceği Sigortam Cepte uygulaması ile sigorta primlerinin toplam miktarını ve primden kalan miktarı gibi kişilere özel bilgilere kolayca ulaşabilmek mümkün.

Sigorta poliçesine dair pek çok bilgiyi görebilen sigortalılar, hasar sorgulama ekranları aracılığıyla da hasar dosyalarına dair bilgileri de görebilirler.

Uygulamanın sağladığı avantajlar, bu kadarla da sınırlı değil. Sigortam Cepte uygulaması, ihtiyaç anında asistan hizmetleri vermeyi de hedefliyor. Örneğin; kullanıcılar, olası bir hasar anında o anki mevcut konumlarına gören yakın anlaşmalı araç servisini veya anlaşmalı sağlık kuruluşlarını görebiliyor.

Kaza Anında Hızlı İletişim

Anadolu Sigorta, Sigortam Cepte uygulaması ile kaza durumlarında da büyük bir avantaj elde ediyor. Uygulamayı indirenler; kaza sırasında yapılması gerekenlerden kaza sonrası gerekli olabilecek ilk yardım rehberine kadar pek çok pratik bilgiye tek bir noktadan ulaşabiliyor. Kullanıcılar, acil numaralarla (ambülans, yol yardımı, polis) ambulans çağırma hizmetleriyle kısa sürede iletişime geçebilirken, Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri’ne ulaşım imkanı da ayrıca bulunuyor.

Sigortam Cepte ile Anadolu Sigorta’nın ürünleri ve sigorta hizmetleriyle ilgili olarak da bilgi alabilmek mümkün. Anadolu Sigorta’nın mobil uygulamasına Apple Store ve Google Play üzerinden ulaşılabilir.

En uygun Anadolu Sigorta sigorta fiyatları için zaman kaybetmeden sigorta sorgulama yapın, güvenli yolculukların tadını çıkarın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefonda satın alın.

Müşteri Yorumları