Güvenceniz Anadolu Sigorta’dan, İndiriminiz Pirelli’den

Anadolu Sigorta ve Pirelli’nin ortaklaşa düzenlediği kampanya ile Anadolu Sigorta’dan kasko ya da trafik sigortası poliçesi olanlara Pirelli lastiklerde %25 indirim fırsatı şubat ayının sonuna kadar araç sahiplerini bekliyor.

Kampanyanın Detayları

Otomobil, hafif ticari ve 4X4 (SUV) lastiklerinde perakende liste satış fiyatı üzerinden uygulanacak %25 indirimden poliçesi kampanya süresince yürürlükte olacak tüm Anadolu Sigorta kasko ve trafik sigortası poliçesi sahipleri yararlanabilecek.

Kampanyanın son geçerlilik tarihi ise 29.02.2016. Kampanyadan yararlanmak isteyen Anadolu Sigorta müşterilerinin tek yapmaları gereken ise trafik sigortası veya kasko poliçelerinin ilk sayfasını Pirelli yetkili satıcısına götürmek.

Anadolu Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Siz de Anadolu Sigorta’dan kasko veya trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net avantajlarıyla almak istiyorsanız hemen online olarak sigorta sorgulama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ihtiyacınız olan poliçe için dakikalar içinde teklif alın.

Benzer İçerikler

HDI Sigorta Hasar sorgulama
Kasko sigortası, olası bir kaza durumunda aracınızda...meydana gelebilecek hasarları teminat altına alır. Hasar yaşamanız durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı...kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi gibi hasar anında yapılacak işlemleri tamamlayıp...hasar dosyasınzın açılması için sigorta şirketine iletmeniz gerekmektedir. Sigortam.net’ten HDI Sigorta kasko sigortası...alanlar, hasar durumunda da rahat eder.  

Poliçenizi Sigortam.net'ten Yaptırın, Dosya Takibinizi Biz...Yapalım

Sigortam.net;
  • hasar yaşayan müşterileri adına hasar dosyası sorgulama işlemlerini yapar,
  • ...
  • hasarlarının durumu ile ilgili gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri yaparak, hasarların teminatlar kapsamında giderilmesini...takip eder.
HDI Sigorta hasar dosyası sorgulama ile siz de HDI...Sigorta kasko sigortanız kapsamındaki hasarlarınız için hasar dosya...sorgulama işleminizi takip edebilirsiniz.
Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Sonuçları Sigortam.net, müşterilerinin en doğru ürünü, en iyi fiyata, kolay ve hızlı bir şekilde satın almalarını...sağlamak amacıyla sektördeki en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini sunuyor; ayrıca internet sitesinden gerçekleştirilen...poliçe alımlarında müşterilerine özel indirimler sağlıyor. Geçen yılın Ağustos ayından itibaren her ay düzenli olarak Kasko...ve Trafik Sigortası Endeksi’ni açıklayan ve sahip olduğu büyük veriyi hizmete sunan Sigortam.net, böylece araç sahiplerinin...otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi edinmelerini sağlıyor. 2017 Ağustos ayından itibaren kasko ve trafik sigortası...endekslerini sunan Sigortam.net, her ayın sonuçları ile ilgili ayrı değerlendirmelerde bulunuyor. Her ay güncel bilgilerin geldiği...kasko ve trafik sigortası endeks sonuçlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi...Temmuz 2018 Sonuçları
Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi...Haziran 2018 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi...Mayıs 2018 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Nisan 2018 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Mart 2018 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Şubat 2018 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Ocak 2018 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Aralık 2017 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Kasım 2017 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Ekim 2017 Sonuçları Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi Ağustos 2017 Sonuçları