444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Reklamlarıyla Ödüle Doymuyor

09 Şubat 2011
Anadolu Sigorta
 
Anadolu Sigorta, 2010 yılının en çok ödül alan iki reklam verenden birisi oldu.
 
Anadolu Sigorta, Media Cat Dergisi tarafından hazırlanan The Cat Report sonuçlarına göre Türkiye’nin en çok ödül alan reklamverenler listesinin zirvesine yerleşti. 2010 yılında reklam alanında aldığı 9 ödülle birinciliği Unilever ile paylaşan Anadolu Sigorta, düzenlediği reklam kampanyalarıyla kamuoyunun beğenisini toplamaya devam ediyor.
 
Media Cat Dergisi tarafından  Türkiye’de düzenlenen 5 reklam yarışmasının sonuçları göz önüne alınarak hazırlanan,  bu yıl üçüncüsü açıklanan The Cat Report sonuçlarına göre Anadolu Sigorta 2010 yılında reklamlarıyla en çok ödül alan reklamverenlerden  biri oldu. 2010 yılında aldığı 9 ödülle zirveyi Unilever ile paylaşan Anadolu Sigorta, birbirinden etkili reklam filmleriyle ödül almaya devam ediyor.
 
2010 yılının en beğenilen reklam çalışmasına da imza atan Anadolu Sigorta’nın, aynı zamanda yılın en çok ödül olan ajansı olan TBWA ile birlikte hazırladığı, 85. kuruluş yıldönümü için hazırladığı film, 1924 Erzurum depreminden sonra şirketin Atatürk tarafından kurulmasını anlatan etkileyici prodüksiyonuyla büyük ses getirdi ve hafızalarda yer etti.
 
Anadolu Sigorta 85. yıl reklam filmi, 1924 yılında Erzurum-Pasinler depreminde yıkılan köyleri kalabalık bir heyetle ziyaret eden Mustafa Kemal Atatürk’ün yıkıntılar arasında sessizce oturan yaşlı bir adama yaklaşarak, onunla sohbetinin görüntülerine yer veriyor. İhtiyarın zor duruma karşın vakur davranışları, devletten bir şey beklemeyen tokgözlülüğünün Atatürk’ü çok duygulandırdığı vurgulanan filmde, bu konuşmadan 6 ay sonra Atatürk’ün talimatıyla Anadolu Sigorta’nın kuruluşu anlatılıyor.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.