Anadolu Sigorta Reklamlarıyla Ödüle Doymuyor

Anadolu Sigorta
 
Anadolu Sigorta, 2010 yılının en çok ödül alan iki reklam verenden birisi oldu.
 
Anadolu Sigorta, Media Cat Dergisi tarafından hazırlanan The Cat Report sonuçlarına göre Türkiye’nin en çok ödül alan reklamverenler listesinin zirvesine yerleşti. 2010 yılında reklam alanında aldığı 9 ödülle birinciliği Unilever ile paylaşan Anadolu Sigorta, düzenlediği reklam kampanyalarıyla kamuoyunun beğenisini toplamaya devam ediyor.
 
Media Cat Dergisi tarafından  Türkiye’de düzenlenen 5 reklam yarışmasının sonuçları göz önüne alınarak hazırlanan,  bu yıl üçüncüsü açıklanan The Cat Report sonuçlarına göre Anadolu Sigorta 2010 yılında reklamlarıyla en çok ödül alan reklamverenlerden  biri oldu. 2010 yılında aldığı 9 ödülle zirveyi Unilever ile paylaşan Anadolu Sigorta, birbirinden etkili reklam filmleriyle ödül almaya devam ediyor.
 
2010 yılının en beğenilen reklam çalışmasına da imza atan Anadolu Sigorta’nın, aynı zamanda yılın en çok ödül olan ajansı olan TBWA ile birlikte hazırladığı, 85. kuruluş yıldönümü için hazırladığı film, 1924 Erzurum depreminden sonra şirketin Atatürk tarafından kurulmasını anlatan etkileyici prodüksiyonuyla büyük ses getirdi ve hafızalarda yer etti.
 
Anadolu Sigorta 85. yıl reklam filmi, 1924 yılında Erzurum-Pasinler depreminde yıkılan köyleri kalabalık bir heyetle ziyaret eden Mustafa Kemal Atatürk’ün yıkıntılar arasında sessizce oturan yaşlı bir adama yaklaşarak, onunla sohbetinin görüntülerine yer veriyor. İhtiyarın zor duruma karşın vakur davranışları, devletten bir şey beklemeyen tokgözlülüğünün Atatürk’ü çok duygulandırdığı vurgulanan filmde, bu konuşmadan 6 ay sonra Atatürk’ün talimatıyla Anadolu Sigorta’nın kuruluşu anlatılıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL