444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Anadolu Sigorta Sağlık Reklamı

Test masrafları gözünüzü korkutmasın. Anadolu Sigorta Sağlıkta Fırsat Poliçesi’ne tüm ileri tanı testleri dahil. Üstelik şimdi % 15 indirimli. Anadolu Sigorta’da kaybetmek yok.
 

Anadolu Sigorta Kasım 2012 Sağlık Reklam Videosu

Anadolu Sigorta sağlık sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortanızı yaptırarak hayatınızı güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden Anadolu Sigorta’nın sağlık sigortası tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun sağlık sigortasına ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel Sağlık Sigortası sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır.Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur. Özel Sağlık Sigortaları, sigortalılarına diledikleri doktor veya sağlık kurumunda tedavi olma özgürlüğü tanır.Sigorta şirketi, sigorta poliçesinin kapsamına göre sigortalının geçirdiği herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda ortaya çıkan ayakta tedavi veya yatarak tedavilerine ait masrafları karşılamayı taahhüt eder.Üstelik bunu özel şartlarda belirtti ise yurtiçi ve yurtdışı dünyanın neresinde olursa olsun karşılar. Özel sağlık sigortaları yüksek meblağlı giderleri karşılayarak sigortalının en zor anında en büyük yardımcısı olur.

Anadolu Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları
 

  • Doktor / Hekim
  • Hastane
  • Klinik Laboratuvarı
  • Görüntü Merkezi
  • Tıp Merkezi
  • FTR  Merkezi

 

Anadolu Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Unico Sigorta Kasko Sorgulama

Unico Sigorta Kasko Sorgulama sayfası ile Sigortam.net'ten en iyi fiyat garantisi ile kasko sigortası sahibi olmak çok kolay. Unico Sigorta Kasko Sorgulama işleminizi 3dk'da yapın.

Devamını Oku

Yılın Son Uzun Tatiline Hazır mısınız?

Tatil mutluluk verici, işten ve günlük sorumluluklardan uzaklaştığımız, hem yorgunlukların atıldığı hem de sevdiklerimize kavuştuğumuz keyifli günler demektir bizim için.

Devamını Oku

Peugeot Sigorta Sorgulama

Peugeot sigorta sorgulama ile Peugeot'nuzun güvende olması için en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarını kolayca bulun.

Devamını Oku