444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Arabamı Çok Seviyorum Projesi

21 Aralık 2010

Sigortam.net’ten arabasını sevenlere özel web sitesi

 
Sigortam.net 2010 yılını arabasını sevenlere özel bir proje ile kapatıyor. Arabasını sevenler anlatıyor, paylaşıyor, arabasına özel ödüllerin sahibi oluyor.
 
Arabasını seven, arabasına özen gösterenlere yönelik olan “Arabamı Çok Seviyorum” projesi, arabasını ve paylaşmayı seven herkes için hazırlandı. 16 Aralık 2010 tarihinde başlayıp 16 Ocak 2011 tarihinde bitecek bir kampanya ile duyurulan www.arabamicokseviyorum.com sitesinin araba sevenleri bir araya getiren bir paylaşım platformu olması hedefleniyor.
 
Arabasına ve kendine özen gösterenlerin yakından tanıdığı Sigortam.net, bugüne kadar 200.000’den fazla kişiye kasko ve trafik sigortası branşlarında hizmet verdi. Arabamı Çok Seviyorum projesi ile de sigortaladığı arabaların hikayesini dinleyecek ve otomobil tutkusu olanlarla paylaşacak.
 
Sigortam.net müşterisi olsun olmasın herkese açık olan katılım sayesinde arabasını en çok sevenler, sitenin ziyaretçileri tarafından belirlenecek. Bir ayın sonunda da arabalarına özel ödüllerin sahibi olacaklar.
 
Arabamı Çok Seviyorum Nedir?
'Arabam var, onu çok seviyorum ama bunu bir türlü dile getiremiyorum” diyenler, bu site sizin için tasarlandı. Tek yapmanız gereken arabanızı anlatmak.
Arabanızı ve onu neden sevdiğinizi, ne kadar çok sevdiğinizi anlatan yazınızı katılım formuna yazın.
 
Yazınıza arabanızın fotoğraflarını ekleyin, arabanızın ya da arabanıza olan sevginizi anlatan videonuzu gönderin, yayınlayalım. Yayınlanan yazılar içinde en fazla oyu alan ilk 10 yazının sahipleri birbirinden güzel hediyeler kazanacak.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.